Szafka na stelażu aluminiowym

Ogólne dyskusje o akwarystyce

Moderator: Coari

czupak
nowicjusz
Podziękowania otrzymane: 1 raz

Szafka na stelażu aluminiowym

Postautor: czupak » 2019-08-03, 19:41

Witam,
Proszę mi powiedzieć czy ktoś trzyma akwarium na samym stelażu i jest to w pełni bezpieczne?
Chodzi mi dokładnie o taki stelaż:
Obrazek
Chce położyć akwarium na samym stelażu bez żadnego blatu (tylko takie paski gąbkowe na konstrukcji stelaża są) i się zastanawiam czy jest to w pełni bezpieczne i czy akwarium nie pęknie.
Prosił bym o odpowiedz kto miał doświadczenie z taką szafką na stelażu aluminiowym :)

Agnieszka-Bar
lekko zakręcony
lekko zakręcony
Podziękowania otrzymane: 2 razy

Re: Szafka na stelażu aluminiowym

Postautor: Agnieszka-Bar » 2019-08-04, 21:46

Witaj, ale ja bym się nie odważyła postawić akwarium na samym stelażu, uważam, że blat jest nieodzowny. Pozdrawiam Agnieszka
Agnieszka

Awatar użytkownika
Coari
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 13 razy
Podziękowania otrzymane: 34 razy

Re: Szafka na stelażu aluminiowym

Postautor: Coari » 2019-08-07, 11:47

czupak pisze:Witam,
Proszę mi powiedzieć czy ktoś trzyma akwarium na samym stelażu i jest to w pełni bezpieczne?
Chodzi mi dokładnie o taki stelaż:
Obrazek
Chce położyć akwarium na samym stelażu bez żadnego blatu (tylko takie paski gąbkowe na konstrukcji stelaża są) i się zastanawiam czy jest to w pełni bezpieczne i czy akwarium nie pęknie.
Prosił bym o odpowiedz kto miał doświadczenie z taką szafką na stelażu aluminiowym :)

Na wielu hodowlach akwaria stoją na na samych stelażach ale musisz pamietać o przyklejeniu czegoś miękkiego na powierzchnię profili.
Mimo to ja bym jednak nie ryzykował i zastosował jakiś blat.

Wróć do „Ogólne dyskusje”