WŁAMANIE NA HODOWLĘ ZA POMOC NAGRODA!!!

Ogólne dyskusje o akwarystyce

Moderator: Coari

Awatar użytkownika
marutti
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękowania otrzymane: 1 raz

Postautor: marutti » 2011-08-31, 11:55

Feldark pisze:A jak sprawca/sprawcy czytają te forum ???

Masz rację, kto wie czy ktoś nie zalogował się tu żeby podpatrzeć, poczytać, następnie udał się do hodowli i obejrzał to co go interesowało czyli zabezpieczenia.
Jeżeli ta hodowla jest przy domu to na 100 % właściciele byli obserwowani i jeżeli nie było ich długo to włamywacze wiedzieli ile mają czasu na kradzież.
Po za tym mogli być na tym forum i obserwować wątki właścicieli hodowli.

Awatar użytkownika
apon95
niebezpiecznie zakręcony
niebezpiecznie zakręcony

Postautor: apon95 » 2011-08-31, 14:03

2 tygodnie temu, włamano się do sklepu wędkarskiego w mojej miejscowosci w nocy, alarm był włączony a i tak do godziny 6 nikt nie zareagował, chociaż sklep jest w centrum miasta. Inna sytuacja Rok temu włamano się do mojego domu na spiocha, frajer ( bo inaczej tego nie nazwę) ukradł porfele rodziców, bo tylko to zdążył złapać, za 3 tygodnie przyszło umorzenie śledctwa. Od tego czasu ponawiał próby włamania się 4 razy. ostatnio był tydzien temu, tyle, że jesteśmy teraz odpowiednio zabezpieczeni i jeden krok na balkon kończy się włączeniem alarmu. Najdziwniejsze jest to, że zawsze o stałej porze 0:30 w ten sam dzien tygodnia próbuje wejść. To robi się już irytujące. Na takich ludzi powinny być przeładowany karabin ak47, ale nie, bo wtedy dostanę 25 lat, a on za włam mała szkodliwość społeczna. A co do alarmów, to ludzie poprostu nie są wyczuleni na nic, dopóki ich nie obrabują, a najgorsze jest to jak ty śpisz, a złodziej ci grasuje piętro niżej ...

Awatar użytkownika
marutti
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękowania otrzymane: 1 raz

Postautor: marutti » 2011-08-31, 14:11

apon95 pisze:Na takich ludzi powinny być przeładowany karabin ak47, ale nie, bo wtedy dostanę 25 lat

Tak jest i do tego pełny magazynek, dwie lub trzy takie akcje i oduczyliby się brać cudze.
Albo ucinać ręce, albo do kamieniołomów żeby trochę porobili o szklance wody na dzień, to by się odechciało brać cudze mienie.

Awatar użytkownika
Antosia
maksymalnie zakręcony
maksymalnie zakręcony

Postautor: Antosia » 2011-08-31, 14:17

O Boże...nawet ryby??????? Zero skrupułów,co za draństwo. Biedne maluchy.
Aż nie mogę uwierzyć. To już nie ludzie. To s......Słów brak.
Aniu,Sebastianie bardzo współczuję i trzymam kciuki ,żeby Wam się tych bandziorów udało namierzyć ,by kara ich nie ominęła.
Pozdrawiam
Życie jest piękne, gdy się ma dla kogo żyć

jurasiga

Postautor: jurasiga » 2011-08-31, 14:51

Wielkie współczucie mam nadzieje że się odnajdą . Za.....cy jedni zero poszanowania :evil:

Awatar użytkownika
Gajowa
maksymalnie zakręcony
maksymalnie zakręcony

Postautor: Gajowa » 2011-08-31, 15:31

Przykra sprawa, aż wierzyc sie nie chce.
Seba pisał w innym wątku, że mają psa AST. Czyż pies nie zareagował na włamanie, nie ostrzegał ze cos sie dzieje? Jeśli nie ostrzegł, to moim zdaniem kradzieży dokonał ktoś dobrze Wam i psu znany.
Basia Gajowa

Awatar użytkownika
sunflower
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: sunflower » 2011-08-31, 15:36

hodowla nie jest w domu a pies w domu - więc nie zareagował siłą rzeczy
<center><object type="application/x-shockwave-flash" data="skorpionx.swf" width="468" height="60">
<param name="movie" value="skorpionx.swf"></object>
</center>

Awatar użytkownika
Dun
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 1 raz

Postautor: Dun » 2011-08-31, 16:22

Współczuje wam, dokladnie wiem jak to jest. Miałem rok w którym okradli mnie dwa razy w przeciągu 2 miesiecy ze wszystkich narzedzi jakie używam w pracy. Półtora roku pracowalem na złodziei . U Was o tyle bardziej przykra sprawa że skradziono żywe zwierzęta :(

Awatar użytkownika
Rycky
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: Rycky » 2011-08-31, 18:27

Dopiero co zaczalem czytac te wiadomosc , brakuje slow ! Nawet nie wiem co napisac , mam cicha nadzieje , ze jednak tych D... uda sie zlapac i wydrzec te okazy .Aniu i Sebastianie podjelismy szybka decyzje i postanowilismy przywiezc Wam do Wrocka Whity :) To na dobry poczatek .

Awatar użytkownika
sunflower
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: sunflower » 2011-08-31, 19:03

Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy chcą pomóc ale naprawdę nie ma takiej potrzeby, żadnych ryb od nikogo z Was nie przyjmiemy, ale dziękujemy za chęci.
<center><object type="application/x-shockwave-flash" data="skorpionx.swf" width="468" height="60">

</center>

Awatar użytkownika
Rycky
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: Rycky » 2011-08-31, 19:05

Na ten temat juz wczesniej rozmawialismy :) Reszta do dogadania na telefon :)

Awatar użytkownika
sunflower
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: sunflower » 2011-08-31, 19:59

Naprawdę Rysiu to bardzo miłe z Waszej strony, ale nie przyjmiemy żadnych ryb - dzięki.

</center>

Awatar użytkownika
kakaduzczadu
nowicjusz

Postautor: kakaduzczadu » 2011-08-31, 21:53

ja bym na waszym miejscu zwrucił uwage na ewentualne telefony (o ile takie wtedy mieliście) w sprawie ryb lub pokarmu może złodzieje wykożystali waszą odpowiedż że np. was od tej czy do tej nie ma w domu i nie możecie sie zjawić na hodowli lub wyjerzdźacie, to tylko taka moja skromna sugestia.

Awatar użytkownika
MartynaCeluch
nowicjusz

Postautor: MartynaCeluch » 2011-09-01, 08:49

Ręce opadają! Wrzuciłam informację na swój profil na fb (mam tam trochę akwarystów, więc to zawsze coś). Poprosiłam też kilku znajomych, którzy jeżdżą na giełdę do Wrocławia i Łodzi aby zwrócili szczególną uwagę na dyski. Bardzo, bardzo Wam współczuję...

Awatar użytkownika
stanek
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 1 raz

Postautor: stanek » 2011-09-01, 09:29

Ania,Sebastian

Najlepiej będzie jak wrzucicie na forum zdjęcia tych ryb bo większość z nich to ryby z wzorem czyli do rozpoznania :!:
Jestem pewny że przy takiej małej hodowli napewno macie ich sporo :?: :!:

hej
Strength And Honor

Wróć do „Ogólne dyskusje”