Sterownik ELEMAC

Moderator: Coari

Awatar użytkownika
toommaszeek
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 2 razy
Podziękowania otrzymane: 1 raz

Postautor: toommaszeek » 2015-11-19, 02:52

Sezar, poniekąd masz rację, tak jak wcześniej wspomniałem od kilku lat użytkuję Weipro z fabryczną sondą, co kilka miesięcy sprawdzam pH testami kropelkowymi. O dziwo wszystko jest ok. Widocznie trafiłem na dobrą sondę, jak ta mi padnie, to wtedy kupię sondę Hydrometu ERH-AQ1 czy jakoś tak... ;)

Snip
nowicjusz

Postautor: Snip » 2015-11-19, 13:01

SignLord pisze:odkopuje temat używa ktoś z was tego sterownika do monitorowania ph i temp?????
czekam na opinie.

http://allegro.pl/sterownik-ph-akwaryst ... 81400.html

Też właśnie zastanawiałem się nad kupnem tego urządzania , naprawdę nikt go jeszcze nie testował ?

korczydar
nowicjusz

Postautor: korczydar » 2016-05-15, 09:43

Ja używam ten sterownik od dwóch lat. Uważam, że jest super. Płynna regulacja światła jest oczywiście możliwa, po dokupieniu wzmacniacza impulsowego dla led(60zl), lub sterownika do świetlówek, noe pamietam za ile, i oczywiście stayecznik przy świetlówkach musi mieć wtedy możliwość regulacji. Do komputera można go podlaczyc przez usb, lub bluetooth/wifi, po zakupie adaptera. Jedynym minusem jak dla mnie byl termometr, w samych termokurczlach. Po jakoms czasie padl. Zakupilem taki w nierdzewnej rurce, i od tej ppry jest ok(koszt 3zl).

Wróć do „Technika”