Mazury

czyli co lubimy - spining, grunt, muchy, spławik itp.

Moderator: Coari

Feldark
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Mazury

Postautor: Feldark » 2011-05-16, 19:33

Witam, w wakacje mama chce pojechać na tydzień na Mazuzy do Mikołajek na wakacje :D
I mam pytanie co tam jest za ryba ????
Znacz się na co bierze czy na spining to na drewno, gumę, blachę czy cosik innego ???
Albo na grunt co mam zrobić, bo ja tam pierwszy raz jadę a bym sobie 3 dniówkę wykupił i by było git, więc jakże czekam na odp, a i na co tam ryby biorą najlepiej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Arturo
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 4 razy
Podziękowania otrzymane: 4 razy

Postautor: Arturo » 2011-05-17, 23:39

Na nic... tam nie ma ryb, bywałem kilka razy, niestety połowy na sieci rybaków skutecznie wytrzebiły rybę, jest trochę białej ryby, pobawisz się na sztywnym kiju, parę razy złapałem coś na spining, ale wrażenia ogólne kiepskie.... mimo to życzę połamania kija.... pozdrawiam
hmmmm.... co by tu jeszcze spier........

Feldark
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: Feldark » 2011-07-18, 14:07

Napisze tu bo nie chce zaśmiecać forum tematami, jednak z mamą uznaliśmy że lepiej będzie jak pojedziemy nad Dunajca do Sromowców Niższych, i tu mam pytania co tam w Dunajcu można dorwać wiem że tam są Pstrągi i Szczupaki ale skoro są ryby drapieżne to coś jeszcze musi być, więc co tam pływa ???
Obrazek

Awatar użytkownika
jdarecki
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: jdarecki » 2011-07-18, 14:18

Feldark pisze:więc co tam pływa ???

Jak to nie wiesz? Flisacy, tratwy :)
Tak całkiem serio to świetne miejsce na wakacje. Jak dla mnie to nr 2 zaraz po ukochanych Bieszczadach.
Obowiązkowo Pawle spłyń Dunajcem do Szczawnicy lub Krościenka.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence

Feldark
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: Feldark » 2011-07-18, 14:22

No właśnie chcemy tam iść i do zamku w Czorsztynie i w ogóle tam jest tego dużo, ale i tez będą dwa dni na łowienie :mrgreen:

A Darek powiedz mi jak się spłynie z Sromowiec Dunajcem tam niżej to busem trzeba wrócić czy to daleko czy co ???
Obrazek

Awatar użytkownika
jdarecki
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: jdarecki » 2011-07-18, 14:33

Busa powrotnego masz już wliczonego w cenę spływu. Dostajesz bilet który dajesz kierowcy i wracasz na parking do Sromowiec. A odległość- niedaleko.
Oprócz zamku masz jeszcze po drugiej stronie zalewu czorsztyńskiego przeniesione miasteczko z terenów zalewowych http://www.osada.czorsztyn.pl/restauracja.html
Restauracja u Szperlinga- rewelacja atmosfera i jedzenie
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence

Feldark
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: Feldark » 2011-07-18, 17:04

Dobra ale ja chciałem się dowiedzieć o rybach w tej rzece.
Obrazek

Wróć do „O wędkowaniu ogólnie”