Regulamin

Jeśli masz problemy z obsługą forum - pisz tutaj.

Moderator: Coari

Awatar użytkownika
mariuszzawadzki
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Posty: 6883
Rejestracja: 2007-12-14, 13:15
Lokalizacja: Ciechanów
Kontaktowanie:

Regulamin

Postautor: mariuszzawadzki » 2010-09-08, 21:44

Często pojawia się pytanie o Regulamin Forum, sam miałem kiedyś problem ze znalezieniem tego zestawienia. Jest on dostępny przy rejestracji.
Może lepiej byłoby wstawić go w miejscu, gdzie będzie zawsze dostępny.
Tak on wygląda.

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). W treści postów nie wolno użytkownikom zamieszczać linków do zewnętrznych stron w w w - jeśli nie dotyczy to prowadzonej dyskusji. W szczególnych sytuacjach między innymi (publikowania reklam bez zgody administratora, zamieszczanie linków, umieszczania w podpisie banerów - bez zgody administratora, spamowanie), administrator zastrzega sobie prawo do zablokowania użytkownika w dostępie do forum bez wcześniejszego nałożenia kary upomnienia. Administrator i Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do przerwania dyskusji w każdym momencie lub wykasowania określonych postów naruszających regulamin Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.


Można go znaleźć
TU

Może Moderator przypnie ten temacik aby był prosty do odnalezienia.
Mariusz
www.mariuszzawadzki.pl.tl po małej aktualizacji

Moje akwarium


Awatar użytkownika
PIGEOOON
Administrator
Administrator
Posty: 2720
Rejestracja: 2009-03-09, 08:59
Lokalizacja: Poznań

Postautor: PIGEOOON » 2012-04-25, 00:04

Z uwagi na pojawiające się w ostatnim czasie REKLAMY, KRYPTO-REKLAMY etc.. przypominam o istniejącym regulaminie :!: wszelkie reklamy bądź te anty - reklamy będą automatycznie usuwane, a co za tym idzie będzie usuwany użytkownik zamieszczający takowe w podpisie, poście lub wątku USUWANY :!: :!: :!:

Ps ja nie będę rozsądzał na forum i prowadził dochodzenia kto ma rację, kto kogo pomówił, kto ma podwójne, potrójne bądź ..... nicki i siebie reklamuje, bądź prowadzi krypto reklamę krzywdząc konkurencyjną firmę, osobę itp.... Od tego są sądy a nie forum.

Przy najbliższej okazji wszelkie posty, wątki noszące reklamę (na którą nie wyraziłem zgody) oraz krypto - reklamę będą wyrzucone do tzw.śmietnika.
Pozdrawiam Administrator
<center><object type="application/x-shockwave-flash" data="skorpionx.swf" width="468" height="60">
<param name="movie" value="skorpionx.swf"></object>
</center>


Wróć do „Obsługa forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość