Jakie chcecie FORUM

Nowości rynkowe a także wasze opinie na temat różnych produktów i usług związanych z akwarystyką.

Moderator: Coari

Awatar użytkownika
adamn
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Jakie chcecie FORUM

Postautor: adamn » 2012-02-22, 18:37

Ponieważ od wczoraj wrze przez naszych administratorów ..... przeto by wybadać grunt i by poznali opinie społeczną pozwolę sobie jako stary ale jary odesłać do
2007-05-26,
kiedy to napisałem za starych czasów prehistorycznych (adminów obecnych jeszcze nie było) swój pierwszy post.

http://www.discusforum.pl/zanim-zacznie ... -vt121.htm

I teraz mając na uwadze chorobę jaka toczy FORUMOWICZÓW przedstawić WARIANTY

OPCJA
1
wszystko zostaje po staremu i wszyscy na swoich miejscach (admini, moderatorzy i członkowie). Ponieważ admini mają mało czasu to ... nie muszą tu zaglądać (przecie jest vel. było takie FORUM, gdzie kiedyś tabuny weń waliły a ADMINISTRATOR zaglądał tam raz na .. ruski rok i wszystko grało do czasu ...
Ci co są odpowiedzialni zwiększą swa czujność na U-boty i po sprawie

OPCJA 2
mogę kupić to FORUM w cenie zjadliwej po uwzględnieniu poniesionych kosztów w dotychczasowym działaniu. Sponsorów nie potrzebuję a KONKURSY comiesięczne będę organizował. Co było dotychczas zostanie jak jest REALIZOWANE. Moderatorzy zostają gdzie są i członkowie też.

OPCJA 3
w przypadku ceny z kosmosu ...... za jakąś dorosłą ERUPCJONKĘ zakładam FORUM pod nazwą ... we współpracy ze znającym się na silnikach, protokole ... i innych tam takich i TAM zaczynam tworzyć od podstaw (podobno jest to tak szybkie jak prucie wełnianego swetra) we współpracy z chętnymi do moderowania. Pewnie ktoś pomyśli : jaki zadufany w sobie ten .. czytaj ja ... ale szybko wyjaśniam. Na jednem z FOR jest podobno chętny do kupienia tego FORUM tak jak stoi (tak mnie doniesiono) i nazywa się ... no ale wybaczcie FORUMOWICZE wolę się zabezpieczyć przed ewentualnym FAKTEM, że adminem tego FORUM może zostać ... we współpracy z ...
JA nie jestem w przeciwieństwie do tego FORUM do kupienia. A skoro nie jestem to nie muszę tu pisać (w przypadku zmiany administratora) to zrobię sobie cosik nowego. Może przestanę trzymać dyskowce a skupie się na czasochłonnym administrowaniu FORUM.
ja już kilka for zaliczyłem na jednym miałem 1500 postów na drugim jakieś 3500 postów każdy sensowny poparty FAKTAMI. Dlatego mogę zacząć jeszcze raz :evil:

UWAGA
jak chcecie oddajcie głos na opcję a opatrzność WAS usłyszy :evil:
Adam

Awatar użytkownika
gienierator
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: gienierator » 2012-02-22, 18:42

Adam napisał.
2007-05-26,
He , he , jestem starszy o dwadzieścia dni. ;)
Powiem szczerze że opcja nr.1 najbardziej na miejscu by była.
pozdro.....
450l
160l
25l.
10l.

Awatar użytkownika
Rycky
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: Rycky » 2012-02-22, 18:46

Opcja nr.1 odpowiada mi najbardziej , jesli kupisz to forum rowniez jest do przelkniecia :) , gdyz jestes tutaj juz ... i jeszcze dluzej , jednakze jedna z tez opcji nr. 3 czyli wykupienie przez ... jak dla mnie nie wchodzi w rachube . Jesli tak sie stanie to ja podziekuje i odejde grzecznie , gdyz jak podejrzewam zacznie sie wtedy cos czego nienawidze :)

DxM

Postautor: DxM » 2012-02-22, 19:02

Hmm, dwie pierwsze opcje najsensowniej brzmią, jednakowoż za którąś z nich trzeba się opowiedzieć...od razu przypomniał mi się wiersz A. Fredry "Osiołkowi w żłoby dano" i ja też stoję przed decyzją jak ta oślina co miała z lewa owies z prawa siano...i myślę, i myślę, i...

"Trudny wybór, trudna zgoda
Chwyci siano, owsa szkoda,
Chwyci owies, żal mu siana.
I tak stoi aż do rana,"

...żeby nie skończyć jak ten osioł z wiersza rzeknę, iż wedle mnie najlepszą opcją jest NR.1. Z drugiej jednak strony jeżeli "jedynka" nie dojdzie do skutku, to i "dwójka" pasuje jak ulał ;)

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
birdas
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękowania otrzymane: 1 raz

Postautor: birdas » 2012-02-22, 19:13

A kto to jest ten ktoś z wariantu nr. 3 ?

Awatar użytkownika
zdzichfur
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: zdzichfur » 2012-02-22, 19:18

może to parkingowy 8)
pozdrawiam Dzidek

Awatar użytkownika
gienierator
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: gienierator » 2012-02-22, 19:22

zdzichfur pisze: parkingowy

Blisko , kombinuj , kombinuj. ;)
pozdro.....
450l

160l

25l.

10l.

Awatar użytkownika
Pati
maksymalnie zakręcony
maksymalnie zakręcony

Postautor: Pati » 2012-02-22, 19:33

gienierator pisze:
zdzichfur pisze: parkingowy

Blisko , kombinuj , kombinuj. ;)
pozdro.....

Jesteś genialny :mrgreen:

weid
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: weid » 2012-02-22, 19:35

gienierator,

Ja słyszałem, że ten z tej 3 opcji potencjalny kupiec, to na drutach jakieś obrazy wyszywa, to już tak nawiązując do "prucia swetrów"...

http://[ ochrona antywirusowa ]/smf/index.php?topic=14782.0 ( discus . org . pl )

Czy można go znaleźć w tym linku, gdzie temat o sprzedaży tegoż forum założył jakże uprzejmy i uczynny """kolega""" rafal.gorzow ?.

Co ustalicie i co będę mógł to pomogę.
Ostatnio zmieniony 2012-02-22, 19:38 przez weid, łącznie zmieniany 1 raz.

DxM

Postautor: DxM » 2012-02-22, 19:38

Imię: Jacek

Oczywiście liczba postów, to czysty przypadek :D

Awatar użytkownika
rafal.gorz
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę
Kontaktowanie:

Postautor: rafal.gorz » 2012-02-22, 19:49

weid, a co Ty się znów przy... czepiasz do mnie? Dalej urażona duma daje znać o sobie? Zajmij się lepiej czymś pożytecznym i nie lecz tutaj kompleksów.
Lubuskie Forum Akwarystyczne

Awatar użytkownika
Więcek
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 3 razy
Podziękowania otrzymane: 3 razy
Kontaktowanie:

Postautor: Więcek » 2012-02-22, 19:53

Rycky pisze:Opcja nr.1 odpowiada mi najbardziej , jesli kupisz to forum rowniez jest do przelkniecia :) , gdyz jestes tutaj juz ... i jeszcze dluzej , jednakze jedna z tez opcji nr. 3 czyli wykupienie przez ... jak dla mnie nie wchodzi w rachube . Jesli tak sie stanie to ja podziekuje i odejde grzecznie , gdyz jak podejrzewam zacznie sie wtedy cos czego nienawidze :)

Nie będę dużo pisał. Ja też nr 1 z identyczną wypowiedzią.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

weid
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: weid » 2012-02-22, 19:53

rafal.gorz pisze:weid, a co Ty się znów przy... czepiasz do mnie? Dalej urażona duma daje znać o sobie? Zajmij się lepiej czymś pożytecznym i nie lecz tutaj kompleksów.

To znaczy?, Jakie znów?, dlaczego mnie prowokujesz?, no chyba że jesteś właścicielem tego forum i ogłaszasz że je sprzedajesz czy też z polecenia Adminów to Bardzo Przepraszam, co złego to nie ja.
Jeśli chodzi kompleksy to rozumiem masz na myśli siebie.
Widzisz, ja w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem dumny, i jeśli czegoś nie wiem tak jak ty się mylisz to nie zabierałem głosu, trzeba znać swoje ograniczenia i je przemilczeć lub uzupełnić, albo być gotowym na krytykę, ja zawsze jestem otwarty, dlatego że mi się nie zdaje.

Awatar użytkownika
Rycky
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: Rycky » 2012-02-22, 19:56

Moze przejdziecie tak ze swoimi "sprawami" na priva ?? Tutaj rozmawiamy o rzeczach dla nas wszystkich bardzo waznych !

Awatar użytkownika
KarKan
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Kontaktowanie:

Postautor: KarKan » 2012-02-22, 19:58

weid, rafal.gorz,

Niby dorośli ludzie ale chyba moją 14 miesięczna córka ma więcej oleju w głowie... Proponuję na PRIV pisać psykówki nie są tutaj nam potrzebne.

Adam... Dawno tak rzeczowego posta napisanego przez Ciebie i tak zrozumiałego nie było mi dane przeczytać. Szacun ;)

Co do opcji dostosuje się :)
Ostatnio zmieniony 2012-02-22, 19:59 przez KarKan, łącznie zmieniany 1 raz.
150 Kwarantanna paletek
300 Ziemiojady
450 Palety

Wróć do „Testy, opinie i nowości”