akwarium szczecin

Nowości rynkowe a także wasze opinie na temat różnych produktów i usług związanych z akwarystyką.

Moderator: Coari

Awatar użytkownika
Dun
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 1 raz

Re: akwarium szczecin

Postautor: Dun » 2016-11-09, 21:56

Ja upomniany przez "fachowca naciągacza" ( napisze tak po tym jak zostałem dziś nazwany "fałszywym Dunem" i "szują" ) sprostuje tylko fakt że po moim niezadowoleniu miałem propozycje od "fachowca naciągacza" ( wysyłając do mnie akwarium wiedział o wyszczypie i niedoszlifowaniu na szybie przedniej opti, a mimo to wysłał wadliwy towar! ) zwrotu zaliczki z zabrania wtarganego przeze mnie szła( nie wiem tylko kto by je z mojego domu zabrał :> ). Oczywiście "fachowiec " pominął fakt że po tym jak dostałem informacje o przywozie akwarium nagle w dzień dostawy stały sie plagi egipskie, a to zły stelaż został wykonany, później dostawca "zasłabł" i zostałem z dokładnie 11 rybami wielkości 16-21 cm w 230l wody. To ja pytam co miałem zrobić wy.jeb.ać je w kibel?
p.s. Przemku pisałem do Ciebie byś uczył sie na błędach i nie traktował tak klientów. To co pokazałeś u kolegi który ten wątek założył skłoniło mnie do moich wypocin. To co dziś do mnie pisałeś przemilczę ,ale pamiętaj " nie tańczysz z frajerem" . Wiem że czytasz co tu sie pisze wiec ostatnia moja groźba do Ciebie i firmy "Akwarium Szczecin", proszę o paragon lub fakturę jako dowód zakupu w Twojej firmie akwarium( po 8 miesiącach wypada coś dostać), jak byś nie wiedział co to to "google" Ci pomoże.
p.s.s I pamiętaj co CI napisałem, sam sobie szkodzisz i sam dbasz o zdanie jakie mają o Tobie inni ludzie.

Na tym kończę
pozdrawiam
"fałszywy Dun" i "szuja"

akwarium szczecin
nowicjusz

Postautor: akwarium szczecin » 2016-11-10, 08:13

Marku specjalnie się tutaj dla Ciebie zaarejstrowałem żeby odpisać .

Marku przeczytałem twój wpis.I naspisałem Ci między wierszami co o tym sądze .

Najpierw napisałeś że chcesz zrobić akwarium 200x55x60h.Oraz stelaż .
Pózniej 230x60x60 . To już było zamówienie. W między czasie była kolejna zmiana na 240x60x65 . Tu już był problem zrobiliśmy stelaż .

Ale powiedziałem wtedy jak pamiętasza Marku nie ma problemu . Zrobiliśmy drugi .Faktycznie nie otrzymałeś akwarium na czas
Faktycznie było na rogu malutkie ukruszenie które powstało podczas szlifu ,ale było one załagodzone .Trzeba było się dobrze przyglądać żeby je zobaczyć z bliskiej odległosci.Ponieważ bardzo naciskałeś z terminem go ryby nie mogły czekać nie było już czasu aby wymienić szybę.
Panel filtracyjny zrobiłem nie z tej strony .Dokładnie z rysunku nie wynikało z której strony ma być przelew .Mogłem zadzwonić nie zadzwoniłem.Mój błąd .Nauczyłem się już dawno że robienie czegokolwiek w pośpiechu jest błędem .Ale ryby czekały.,klienci naciskali.
Nie pisałem Tobie że każdego dnia przez 3 tyg że akwarium jest ładowane .Wysłaliśmy wielkie akwarium z stelażem z Szczecina do Otwocka za 200zł.
.
Nie jest łatwo to zrobić za taką kwotę. Pamiętam dokładnie pisałem że prosimy jeszcze o ciepliwość .

Pamiętam również że kiedy zadzwoniłeś że nie jesteś zadowolony zaproponowałem zwrot pieniędzy .Poprawienie akwarium również wchodziła w wyjście z sytuacji . Powiedziałeś że ryby nie mogą już czekac .Ja to rozumiem .Miałem i wiem .
Ale noga moze się powinąć .
My robimy około 15 akwarii w tygodniu . Nie jest łatwo . Zabrakło czasu a wszystko potoczyło się inaczej .

Tak napisałem do Ciebie na fb z pretensjami za Twój wpis, ponieważ załatwiliśmy sprawę pozytywnie.

Wiele wiele lat temu udzielałem Ci całą masę rad na pw..Tamten Dun a ten Dun to ja tego nie rozumiem .
Otrzymałeś rabat na akwarium .Od samego poczatku kiedy byłeś niezadowolony przez mój błąd . Zaproponowałem zwrot pieniędzy .
To dlatego nazywasz mnie oszustem .

Przepraszam że nie podołałem temu zamówieniu moją wina .Ale sprawę chciałem załatwić na plus dla Ciebie ,
To ty zadecydowałeś o jej zakończeniu w takiej formie .

Gwarancję otrzymałeś dawno temu w marcu pewnie nie pamętasz .Wówczas nie było kasy fiskalnej . Księgowość była uproszczona .

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5826AC7F

Przepraszam zawiniłem . Pracujemy nad organizacją pracy . Zeby więcej już nikt przez brak przyjmowania zmównien w koljności daty przyjęcie nie musiał czekać dłużej niż powinnien.

Pracujemy codzien bardzo długo . To co się wydarzyło nie wynikło z złej woli. Tylko zbyt dużej ilości obowiązków.

Awatar użytkownika
Dun
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 1 raz

Postautor: Dun » 2016-11-10, 17:25

Drogi Przemku w odpowiedzi na kłamstwa którymi na siłę chcesz się wybielić odpowiem dokładnie by każdy wiedział co za bzdury wypisujesz.
A wiec po kolei:
-14.12.2014r ! wysłałem Ci zapytanie na FB jaka jest u ciebie cena akwarium 200x55x60.
Następnie 22.12 2015 r czyli po roku zapytałem na Fb jakie masz teraz terminy na wykonanie akwarium 230x60x60.
I teraz 19 .01.2016r wysłałem oficjalnego maila z zamówieniem treść poniżej:
"do Przemek Wieczorek
Hej Przemku.
jak widzisz po roku zdecydowałem sie na zmianę akwarium. Potrzebuje akwarium o wymiarach 240x60x65h. Przednia szyba i prawa boczna opti ,klejone czarnym silikonem. Akwarium będzie miało panel filtracyjny po lewej stronie(rysunek). Chciał bym abyś dodatkowy wykonał dla mnie stelaż pod to akwarium o wymiarach 240x60x75h. Dolna część stelaża z przegrodami (bedą w niej akwaria) .Bardzo proszę o informacje co i jak aby zacząć realizację. W załączniku przesyłam kilka zdjęć jak to mniej wiecej ma wyglądać, oraz moje rysunki.
pozdrawiam
Marek Mularczyk
tel. 665-375-221

p.s. zacznij odbierać telefon :D "

w mailu były moje rysunki dokładnie takie jak poniżej.Rysunki te dostałeś też w wiadomości na FB.
Po co kłamiesz że były zmiany w trakcie, sam w rozmowie tel. przyznałeś "dostawy nie będzie bo sie pomyliłem z wymiarami stelaża" . Nie rób ze mnie i z ludzi którzy to czytają idiotów.Ty sie stelaża czepiasz, szkoda że ja sie nie uczepiłem co do prawej szyby która miała być z opti i co do wymiarów panelu. To jeszcze troszkę o Twoich kompetencjach, 22 lutego 2016 wysłałeś mi wiadomość "akwarium będzie w tym tygodniu" przyjechało do mnie 19 marca :shock: Co do kosztów dostawy, czy to ja Ci je wyliczyłem , do kogo pretensja?
Teraz co do rad to odbije piłeczke, zapomniał sie już kto sie dopytywał o sposoby klejenia przez Waldka ;)
p.s. Napisałem Ci na Fb napisze i tu : nie ja działam na Twoją niekorzyść , robisz to sam produkując obraźliwe i kłamliwe posty.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

pyton79
lekko zakręcony
lekko zakręcony

Postautor: pyton79 » 2017-02-01, 20:20

Ja tez kupiłem akwa od Przemka 300x55x60 optiwhite.
Akwarium sklejone ładnie bez zastrzeżeń/natomiast szafka biała lakierowana pozostawiała wiele do życzenia...
Co do terminu to porażka totalna porażka.
Co do prowadzenia rozmów no cóz w sytuacjach stresowych musi sie wiele nauczyć że jak sie zawala termin to trzeba wyjśc z twarzą.
Ogólnie po potraktowaniu mnie nie zakupię akwarium w tej firmie.
Dodam że cena na plus 5000zł za całość była ok.

Michał Oponecki
lekko zakręcony
lekko zakręcony
Podziękował: 3 razy
Podziękowania otrzymane: 1 raz

Postautor: Michał Oponecki » 2017-02-02, 16:26

Zamówiłem na początku stycznia zestaw 460 litrów sump 200 litrów i dolewka 130 z hydrauliką
Ma być w połowie lutego zobaczymy.
Pyton79 co miałeś nie tak z tą szafką?

akwanl
nowicjusz

Postautor: akwanl » 2017-02-05, 08:25

Panie Przemku ,
15 akwariów w tydzień ?

Gucci mawia tak "Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę"

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
MarcinK
niebezpiecznie zakręcony
niebezpiecznie zakręcony
Podziękowania otrzymane: 4 razy

Postautor: MarcinK » 2017-02-05, 09:32

akwanl pisze:
Gucci mawia tak "Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę"

NAJPRAWDZIWSZA PRAWDA ! ! !

pyton79
lekko zakręcony
lekko zakręcony

Postautor: pyton79 » 2017-02-05, 23:19

Michał Oponecki pisze:Zamówiłem na początku stycznia zestaw 460 litrów sump 200 litrów i dolewka 130 z hydrauliką
Ma być w połowie lutego zobaczymy.
Pyton79 co miałeś nie tak z tą szafką?

szczeliny czyli spasowanie były niedbale wykonane.
Każde drzwiczki w swoją stronę.
Lakierowanie w porządku.

akwarysta :)
nowicjusz

Postautor: akwarysta :) » 2017-02-07, 20:01

Piszesz że akwarium sklejone spoko.
Polakierowane ładnie ale szafka to porazka bo drzwi każde w inna stronę .
A czy w ogóle te drzwi regulowales?Każda szafka stajac w nowym miejscu musi być odpowiednio wypoziomowana.Natomiast drzwi wyregulowane na zawiasach .
Jak dałeś za ten zestaw 5.K to jak darmo .

Ludzie czy wy nie macie problemów w życiu?

Ręce opadają.

Wróć do „Testy, opinie i nowości”