akwarium szczecin

Nowości rynkowe a także wasze opinie na temat różnych produktów i usług związanych z akwarystyką.

Moderator: Coari

Awatar użytkownika
Arturo
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 4 razy
Podziękowania otrzymane: 4 razy

Re: akwarium szczecin

Postautor: Arturo » 2016-11-07, 15:41

Póki co osobiście nie spotkałem się ani nie słyszałem/czytałem o jakimś spieprzonym akwa od Przemka, ale jak to mawiają "zawsze musi być ten pierwszy raz".
Popieram Wasze zdanie, a szkoda że tak się wydarzyło, bo opnię sobie wyrobić bardzo trudno a stracić ją można w 5 minut...
hmmmm.... co by tu jeszcze spier........

Awatar użytkownika
Antiope
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 18 razy
Podziękowania otrzymane: 28 razy

Postautor: Antiope » 2016-11-07, 16:02

Nie znam pana Przemka, ani rezultatu jego pracy. Generalnie nie mogę o nim powiedzieć ani nic złego ani nic dobrego.

To co mi się nie podoba w tej sytuacji to - mimo negatywnej oceny postawy p. Przemka w tej sytuacji - logowanie się na wszelakich forach akwarystycznych (jak zrozumiałam) - i opisywanie całego zdarzenia.
Rozumiem wzburzenie i zawód zamawiającego akwarium, ale są inne drogi załatwiania tego typu problemów. Jeśli p. Przemek nie udzielił gwarancji na wykonany produkt, są zawsze uprawnienia z rękojmi. Jeżeli akwarium zrobił wadliwie, to powinien wady naprawić, a jeśli są nienaprawialne, zrobić akwarium od nowa, albo po odstąpieniu od umowy przez szmigial, zwrócić pieniądze. To wszystko wciąż jest do zrobienia... ;)
Niejeden rekin sobie życzy, by taka szprotka wiodła go na smyczy...

Rowitt777
lekko zakręcony
lekko zakręcony
Podziękował: 1 raz

Postautor: Rowitt777 » 2016-11-07, 16:21

Ja osobiście również posiadam akwarium od Przemka z Szczecina,
Wszystko było w najlepszym możliwym porządku.
A też posiadam z panelem akwarium 620 l ,70 cm wysokie , oklejone czarną folią i czarnym PCV (panel)
z otworem wywierconym w ścianie panela szlif trapezowy ,szko Opti .....
W życiu miałem już naście akwariów, od różnych producentów
ale Przemka towar (wykonanie, doradztwo i.t.d) bije wszystkich na głowę.
Tak jak pisze Artur , aż się nie chce wierzyć.
Pozdrawiam Robert W

akwarysta :)
nowicjusz

Postautor: akwarysta :) » 2016-11-07, 17:35

Awatar użytkownika
Coari
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 12 razy
Podziękowania otrzymane: 29 razy

Postautor: Coari » 2016-11-07, 17:53

Ewidentnie klient jest wkurzony.

splowa
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę
Podziękował: 6 razy
Podziękowania otrzymane: 2 razy

Postautor: splowa » 2016-11-08, 08:20

Osobiście nie kupywałem od niego akwarium ( wybrałem południe kraju), ale dla mnie to chyba logiczne że skoro zamawiam NOWE akwarium to wolne od wszelkich wad... a komentarz że to on SAM zarobił to już w ogole porażka...

To tak samo jak byś się chciało kupić samochód w salonie i juz miał rysy np na tylnej szybie.... Przecież to nie przeszkadza.... samochód jest sprawny...

Awatar użytkownika
Coari
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: Coari » 2016-11-08, 10:45

Nie mieszkam od kilkunastu lat w Polsce i oserwując wszystko z boku widzę, jak ciekawa sytuacja jest obecnie w kraju. Każdy kto ma fach w ręku, (tynkarz, szklarz, hydraulik) ma tyle pracy, że ma klienta gdzieś. Ostatnio wręcz mi tynkarz z Poznania napisał, że 50 kilometrów na robote nie przyjada bo maja tyle pracy bliżej, że nie sa zainteresowani moim zleceniem. Wiekszość firm nie odpowiada na emaile w ogóle. No i sporo firm łapie zlecenia w Niemczech za lepszą walutę a wtedy rzucają wszystko i znikaja z Polski na tygodnie.
Co do samych kilentów to tez kolorowo nie jest, prowadze od 10 lat firme w UK, żona też ma swoja firmę i keżde z nas przez te lata miał dosłownie po jednym niezadowolonym upierdliwym kliencie, który nie umiał sie kulturalnie zachować. Co kraj to obyczaj jak mawiają.

akwarysta :)
nowicjusz

Postautor: akwarysta :) » 2016-11-08, 13:45

Ktoś na forum malawi napisał jakiś egon o zasdnosci działania zaprojektowanej przez autora filtracji .Ta sprawa nie jest przelana na jedną szalę .
http://forum.klub-malawi.pl/topic/17745 ... ent-256611

szmigial
nowicjusz

Postautor: szmigial » 2016-11-08, 15:31

Proszę o zamknięcie tematu.Zrezygnowałem z próby poprawek wad we własnym zakresie i rozpoczynam drogę formalną.

Awatar użytkownika
Dun
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 1 raz

Postautor: Dun » 2016-11-08, 22:25

u mnie akwarium wykonane przez Przemka w okresie wiosennym, opóźnienie ok 3 tyg ( w czwartek mówił że akwa będzie wysłane w piątek, to ja likwidacja baniaka i 15 dorosłych ryb na chwilkę do 220l. Ta chwilka trwała 3 tygodnie, bo zawsze coś sie działo , przynajmniej tak twierdził Przemek). A po otrzymaniu szkiełka dostałem białej gorączki.... poniżej opis tego co miałem nie tak :
1 -wyszczyp na przedniej szybie opti jakieś 5 cm od góry w prawym rogu akwarium, wielkość ok 4mm
2- na tej samej szybie niedoszlifowana powierzchnia widoczna gołym okiem po prawej stronie akwarium, wielkość ok 4cm
3-nieprawidłowo wklejona szyba grodziowa w panelu filtracyjnym, odwrócona względem mojego rysunku (wylot od przodu akwarium)
4-zły wymiar wycięcia pod grzebień, różnica z projektem 1cm (lustro wody za wysoko)!!!!!!!
5-zły wymiar wewnętrznej przegrody w panelu, różnica z projektem 1cm!!!!!
6-błędny kolor sylikony, zamawiałem czarny jest bezbarwny.
7-!!! szyba prawa boczna w akwarium wykonana ze szkła float, zamawiałem w opti!!!!!
tak że prosze nie piszcie że to pierwszy przypadek :( . Najgorsze w tym to wieczne kręcenie i naginanie prawdy które Przemek stosuje do większości klientów.Trzy razy mówił że akwarium wkłada na samochód jutro, to jutro trwało 3 tygodnie. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pawel M
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękowania otrzymane: 17 razy

Postautor: Pawel M » 2016-11-08, 23:10

o to się grubo zrobiło - widać fachową rękę w wykonaniu

kręcenie i opóźnienie to już w ogóle jakaś poracha - rozumiem że z różnych przyczyn termin mógł się obsunąć ale zadzwonić i powiedzieć - przepraszam mam obsuwę i wyślę za trzy tygodnie to chyba nie jest problem. Kręcenie że już wysyłam i wkładam do samochodu jest niedopuszczalne.

Myślę że sporo potencjalnych klientów właśnie poszło w piz.... gdzieś indziej :)
450 l + 160l + 120l

+ kilka kostek :)

Awatar użytkownika
bodzio 1
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 5 razy
Podziękowania otrzymane: 31 razy

Postautor: bodzio 1 » 2016-11-09, 00:01

Dun pisze:to jutro trwało 3 tygodnie. :mrgreen:

no to i ja dołożę , 3 tygodnie to nie jest źle , znajomy przy dużym zamówieniu (kilkanaście sztuk ) ,,jutro '' miał trzy miesiące i do wykonania też miał zastrzeżenia :/
Wróciło jak bumerang po 25 latach
Pozdrawiam
viewtopic.php?t=5727

Awatar użytkownika
Coari
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: Coari » 2016-11-09, 00:06

To nieźle. W takim razie się zastanawiam dlaczego ludzie zamawiają. Jak byłem w wakacje w Polsce podjechałem z teściem do znajomego szklarza, dociął mi szyby na akwarium około 140l pojemności (taka kostka), szyba 6mm zapłaciłem stówkę, bez żadnych szlifów, skleiłem sam i stoi:)

Wiadomo, że nie kazdy sam będzie kleił ale prawda jest taka, że co drugi szklarz zrobi nam akwarium.

Awatar użytkownika
Arturo
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękowania otrzymane: 4 razy

Postautor: Arturo » 2016-11-09, 08:58

No to teraz faktycznie się zaczyna robić słabo, bo widzę, że klientów nie zadowolonych jest więcej. Szkoda. Ale każdy pracuje na swój wizerunek sam i trudno.
hmmmm.... co by tu jeszcze spier........

Awatar użytkownika
dzichu
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę
Podziękował: 2 razy
Podziękowania otrzymane: 10 razy

Postautor: dzichu » 2016-11-09, 13:33

No cóż od 2 lat Przemkowi ludzie trombią również na innych forach - popraw logistykę, bo zacznie się sypać :/ . Z początku i prawie do dzisiaj nie docierało ,bo przecież jestem The Best i kto mi podskoczy :shock: . Nawet se zrobił jaja , na serię ostatnich wpadek i założył sobie stronę "Przemek W. - firma krzak - kleją w garażu ". No to już moim zdaniem wyraz pychy i niezrozumienia klijenta ,że akwarium przyszło nie takie ,jakie było zamawiane :( .Przedostatni z tej serii ,był przypadek kolegi Bakus 44 ,który tam samo walczył z Przemkiem i tak samo był lekceważony jak właśnie ten ostatni opisywany tutaj :/ . No i co ,nagle nastąpił cud :shock: i Przemo przeprasza, przyznał się ,że to jego wina no i.......wysyła mu w gratisie ( bez zwrotu akwarium )nowe akwarium - takie jakie miało być ( np : o takiej grubości szkła jakie miało być, czyli nie cieńsze). Osobiście do Przemka nic nie mam - nie zamawiałem i nie będę zamawiał i może to zabrzmi samolubnie ,lecz niestety pochodzę z tej "starej" i zapomnianej szkoły klejenia akwarii samemu - to naprawdę nie takie trudne (do 1000 l) :shock: . Od początku kibicowałem Przemkowi i ....oby tak zostało :D

Wróć do „Testy, opinie i nowości”