Wromak - traktowanie klienta !

Nowości rynkowe a także wasze opinie na temat różnych produktów i usług związanych z akwarystyką.

Moderator: Coari

Awatar użytkownika
Klayman
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękowania otrzymane: 1 raz

Re: Wromak - traktowanie klienta !

Postautor: Klayman » 2017-06-13, 21:26

Sprawa dalej w toku, kuriera jak nie było tak nie ma po starą (za dużą) belkę, Pan z Wromaku nie odzywa się a ja już dawno kupiłem lampy w OBI za 27 zł za sztukę. Lotos podupadł na zdrowiu, pozostałe zielsko jakoś dało sobie radę, niewielka inwazja glonów ... ogólnie zobaczymy, jak przestaną się odzywać to sprzedam belkę ;)

Ryby dalej te same, nie dodaję nic nowego bo nie chce mi się leczyć ;)

Ogólnie pozostały mi cztery paletki, wiem trochę mało ale ... samiec "Quasimodo" zabił się o pokrywę - pewnego pięknego poranka znalazłem go martwego, wieczorem strasznie wariował po akwarium, jedna z pomarańczowych red melonów padła na nowotwór - takież to teraz geny ryby mają. Pozostała para moich wychowanków, najstarsza samica, czyli ich matka oraz jeden melon, którego dostałem z ZOO. Poza tym troszkę drobnicy w postaci neonów.
Pozdrawiam
Klay

splowa
maksymalnie zakręcony
maksymalnie zakręcony
Podziękował: 3 razy

Postautor: splowa » 2017-06-14, 07:46

Co do kurierów, zamówiłem jakiś czas temu szafę przez neta. wyłka fajnie w terminie... tylko dostawa... kurier dzwoni w niedziele o 6:00... powiedzieć że za godzinę będzie... Paczka oczywiście uszkodzona ( Uderzona w narożnik co spowodowało uszkodzenie płyty...) Kierowca młody, on nie wie jak i co... dzwoni do przełożonego a ten mu mówi że ode mnie zgłoszenia nie może przyjąć bo nie jetem ich klientem (nie ja płaciłem)... na szczęście koleś od którego kupowałem był w porządku i bez słowa wysłał nowy element (nowy element dowieziony znowu w sobotę o 23:30) i że on załatwi z kurierem. ja sobie tylko dla spokoju sumienia na kartce spisałem że paczka dotarła uszkodzona i podpis kuriera....

Awatar użytkownika
Michał.Ł
maksymalnie zakręcony
maksymalnie zakręcony
Podziękowania otrzymane: 2 razy

Postautor: Michał.Ł » 2017-06-15, 22:08

Pawel M pisze:["]

a może jest kurierem :D[/quote]

Cisza więc chyba jest kurierem :D

Awatar użytkownika
Klayman
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękowania otrzymane: 1 raz

Postautor: Klayman » 2017-06-19, 10:35

Jeśli jest to może niech On przyjedzie do mnie po tą przesyłkę ;)

Tak czy inaczej mam cieszę ze strony Wromaku ;)

Czyli, kto kupi ode mnie belkę 120 cm długości z jedną pękniętą lampą za 56 PLN plus przesyłka o ile kurier się pojawi ;)

Najlepiej odbiór własny po doświadczeniach z kurierem :)
Pozdrawiam

Klay

Wróć do „Testy, opinie i nowości”