WŁAMANIE NA HODOWLĘ ZA POMOC NAGRODA!!!

Ogólne dyskusje o akwarystyce

Moderator: Coari

Feldark
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: Feldark » 2011-09-01, 13:58

robert pisze:Piwa Tobie nie postawie bo za młody jesteś.

Jak by chciał to byś sam sobie kupił lub postawił, żartuje oczywiście, ale to prawda :D

apon95 pisze:2 tygodnie temu, włamano się do sklepu wędkarskiego w mojej miejscowosci w nocy, alarm był włączony a i tak do godziny 6 nikt nie zareagował, chociaż sklep jest w centrum miasta. Inna sytuacja Rok temu włamano się do mojego domu na spiocha, frajer ( bo inaczej tego nie nazwę) ukradł porfele rodziców, bo tylko to zdążył złapać, za 3 tygodnie przyszło umorzenie śledctwa. Od tego czasu ponawiał próby włamania się 4 razy. ostatnio był tydzien temu, tyle, że jesteśmy teraz odpowiednio zabezpieczeni i jeden krok na balkon kończy się włączeniem alarmu. Najdziwniejsze jest to, że zawsze o stałej porze 0:30 w ten sam dzien tygodnia próbuje wejść. To robi się już irytujące. Na takich ludzi powinny być przeładowany karabin ak47, ale nie, bo wtedy dostanę 25 lat, a on za włam mała szkodliwość społeczna. A co do alarmów, to ludzie poprostu nie są wyczuleni na nic, dopóki ich nie obrabują, a najgorsze jest to jak ty śpisz, a złodziej ci grasuje piętro niżej ...

Ta tylko jak z aka strzelisz to będziesz miał dziurkę z przodu a z tyłu pól pleców nie ma, bo to taka broń ;)

Raz chyba chcieli się włamać do nas czy coś, spać w nocy nie mogłem, a tu patrze za oknem ktoś łazi przyglądał się, szuka czegoś czy coś, ja się wystraszyłem otworzyłem szafę wyciągnąłem sztucer myśliwski, taka wiatrówką na powietrze tylko jest bardzo mocna, celna i potrafi szkód narobić naładowałem ostrym śrutem przeładowałem i on chyba to usłyszał i uciekł, ale kto to był nie wiem bo żaluzję miałem zsunięte i tylko cię taki było widać.
A ta wiatrówka z 200m potrafi odrąbać bażantowi łeb więc to niebezpieczne jest i osobno trzymam części (celownik (luneta), sama broń jet schowana, amunicja i takie tam) do niego żeby brat się do tego nie dobrał bo... :evil:

stanek pisze:Najlepiej będzie jak wrzucicie na forum zdjęcia tych ryb bo większość z nich to ryby z wzorem czyli do rozpoznania :!:

Dobry pomysł ja nieraz na allegro czy jakiś stronach z rybami oglądam co tam mają i to często może by się znalazło, ukraść to musiał ktoś kto się na paletkach zna bo by nie ukradł same najdroższe i wątpię że dla siebie je zwinął, więc pomysł całkiem całkiem.
Obrazek

Awatar użytkownika
bulet
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: bulet » 2011-09-02, 15:01

Ja patrzałem u mnie po sklepach zoologicznych ale niestety nie ma waszych ryb same szczury
Feldark pisze:A ta wiatrówka z 200m potrafi odrąbać bażantowi łeb więc to niebezpieczne jest
Co to za wiatrówka ?

Awatar użytkownika
marutti
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękowania otrzymane: 1 raz

Postautor: marutti » 2011-09-02, 15:20

Ja rozmawiałem z kolegą , który pracuje w policji, powiedział mi że taka sprawa nie jest traktowana jak niska szkodliwość społeczna bo wszyscy wiemy jakie są ceny takich ryb i nie chodzi tu o to , że to są ryby tylko chodzi o kwotę jaka została wyceniona. Ryby raczej będzie ciężko odzyskać, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że sprawców uda się złapać.

Jeżeli było to na zamówienie to może się zdarzyć, że wkrótce następna hodowla zostanie okradziona.

Feldark
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: Feldark » 2011-09-02, 19:26

Co to za wiatrówka ?

To nie jest wiatrówka tylko strzela jak wiatrówka i ma śrut większy ale podobny jak do wiatrówki ale nie wiem jak się nazywa :D
Obrazek

tadeo
maksymalnie zakręcony
maksymalnie zakręcony
Podziękował: 1 raz
Podziękowania otrzymane: 2 razy

Postautor: tadeo » 2011-09-05, 21:46

Aniu miałem przyjemność dzisiaj z Panią rozmawiać o ew. zakupie tefe "17" teraz po przeczytaniu wpisów kolegów już się zdecydowałem. Chęć podarowania ryb wynika wyłącznie z naszej solidarności. Jeśli nie możecie przyjąć z jakiegoś powodu ryb to może w inny sposób
będziemy mogli Was wesprzeć napiszcie o tym nie miejcie oporów. Pozdrawiam i mam nadzieję przeczytać niebawem na forum, że znaleziono złodzieja (złodziei).
Tadeusz z Ostrołęki.
tadeo

Awatar użytkownika
sunflower
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: sunflower » 2011-09-05, 21:54

No to jak już na forum to pamiętajmy że nie ma żadnych Pań/Panów - więc Tadku - bardzo serdecznie dziękujemy za chęci, ale naprawdę nie ma takiej potrzeby. Też mamy nadzieję, że już niedługo poznamy nazwisko włamywacza/zleceniodawcy i poniesie on zasłużoną karę
pozdrawiam
Ania
<center><object type="application/x-shockwave-flash" data="skorpionx.swf" width="468" height="60">
<param name="movie" value="skorpionx.swf"></object>
</center>

mario939
maksymalnie zakręcony
maksymalnie zakręcony

Postautor: mario939 » 2011-12-06, 18:57

Mineło troche czasu od tego fatalnego zdażenia,czy złapao tych Pi........ch bandziorów
1050+450+75+75

haku2006
nowicjusz

Postautor: haku2006 » 2012-01-16, 23:51

Złapali drani? :?:

IWEK
nowicjusz
Kontaktowanie:

Postautor: IWEK » 2012-04-13, 23:40

przeczekałem "chwil kilka" - Aniu słychać coś w temacie
Pozdrawiam Krzysztof

Wróć do „Ogólne dyskusje”