Czy to forum się podniesie??

Ogólne dyskusje o akwarystyce

Moderator: Coari

Awatar użytkownika
Pawel M
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 4 razy
Podziękowania otrzymane: 17 razy

Postautor: Pawel M » 2016-10-07, 14:37

PW - bo tu nie będę pisał
450 l + 160l + 120l

+ kilka kostek :)

darcook
lekko zakręcony
lekko zakręcony

Postautor: darcook » 2016-10-07, 15:07

Miłosz pisze:... widzisz Paweł nie znasz mnie a też oceniasz i z tym własnie walcze krótko mówiąc żarty się skończyły

Jak to cie nie zna.Zna cię kolego z tego forum.Czy istnieje jakiś zapis w regulaminie tego forum żeby o kimś móc napisać trzeba go lepiej poznać np.w realu :?: Poznał twoja osobe na tym forum na tyle że wyraził o tobie swoją własną,niczym nieprzymuszoną opinie.I napisze ci więcej, opinie taką a nie inną ma o tobie wielu innych użytkowników bo...bo sobie na nią swoim zachowaniem tutaj zapracowałeś.Zauważ,że jak poruszysz jakis temat to ci ludzie od razu do oczu skaczą.Poza tym z tego co sobie przypominam to ty też oczerniałeś aż do znudzenia jednego forumowicza.No i kolejna sprawa nawołujesz do zachowania rozsądku i umiaru a sam chcesz ludzi po sądach ciągać.Uważam że chyba nie ty powinieneś takie tamaty poruszać,po prostu farsa i zakłamanie...

Miłosz
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę
Kontaktowanie:

Postautor: Miłosz » 2016-10-07, 15:26

forum jest od dyskusji ale nie od wyzywania trzeba to oddzielić,możesz mnie nie lubić ale ale to nie znaczy że możesz mnie obrażać w tych czasach nikt nie jest anonimowy

sorki ale nie będziesz mi pisał co mi wolno czego nie wybacz to nie komuna

darcook
lekko zakręcony
lekko zakręcony

Postautor: darcook » 2016-10-07, 15:37

Miłosz pisze:forum jest od dyskusji ale nie od wyzywania trzeba to oddzielić,możesz mnie nie lubić ale ale to nie znaczy że możesz mnie obrażać w tych czasach nikt nie jest anonimowy

sorki ale nie będziesz mi pisał co mi wolno czego nie wybacz to nie komuna

Bardzo cie przepraszam ,ale ty na serio masz problemy z językiem polskim i rozumieniem jego formy pisanej.Gdzie ty widzisz w moim poście słowa które ci coś zabraniają?

Miłosz
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę
Kontaktowanie:

Postautor: Miłosz » 2016-10-07, 15:44

"Uważam że chyba nie ty powinieneś takie tamaty poruszać,po prostu farsa i zakłamanie..."

skończmy te akcje bo temat jest jak budować forum nie jak je zniszczyć

Awatar użytkownika
Arturo
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękowania otrzymane: 4 razy

Postautor: Arturo » 2016-10-07, 15:44

Juz od kilku miesięcy nie ma żadnej konstruktywnej dyskusji, w której byście się nie żarli, tylko po co? Można wytykać błędy, można kogoś nie lubić, można włązić w dupę jak ktoś lubi, tyle że w realu nikt nie odważył się nigdy tak dyskutować. Organizowałem wiele razy spotkania akwarystów z Robertem, parę osób z Was też na nich bywało, znacie nawet cytowanego ostatnio Adasia - każdy jest jaki jest, ale w realu często to są zupełnie inni ludzie! Powiedzcie mi z czego to wynika???!!! Genia np. jak byście poznali to człowiek dusza, fantastyczny kompan i grajek, jeszce paru z nas tutaj więc po co to głupie pisanie?
Niczego to nie wnosi a kłótnie o ryby to już szczyt.
Wielu z Was nie ma ZIELONEGO POJĘCIA o sprowadzaniu ryb, kosztach z tym związanych i kłopotach, o poświęconym czasie itp. Oczywiście sprzedaż fatalnych ryb należy piętnować ale większość przepychanek tutaj to pierdoły personalne w większości osób, które NIGDY się nie widziały!
Oczywiście, że integracja łączy i szkoda, że dziś nikt nie chce niczego organizować, bo rozmowy w realu są o wiele bardziej pouczające a argumenty dużo bardziej wyważone i kulturalne.... Ech...
hmmmm.... co by tu jeszcze spier........

Awatar użytkownika
Mapet
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękowania otrzymane: 4 razy

Postautor: Mapet » 2016-10-09, 01:11

Pawel M pisze:PW - bo tu nie będę pisał

I już Paweł masz zadatek na moda. ;)

Kto będzie moderował, kto zostanie a kto nie to zostawcie Adminiwi, bo żaden z nas tutaj czystego sumienia nie ma i chyba raczej każdy komuś kiedyś skakł do gardła jak i nie przebierał w słowach.

A on musi dobrać sobie kogoś obiektywnego, żeby nie przenosił swojego "biznesu" ani osobistych zagrań na pole forumowe i przede wszystkim żeby jemu się z tym człowiekiem dobrze współpracowało.

I nie od moda zależy czy forum się podniesie tylko od użytkowników, z własnego doświadczenia wiem, że zgrzyty będą jak nic, bo dużej części nowe porządki się nie spodobają jak mod zacznie sypać ostami...
Z czasem się to uspokoi, ale mod będzie miał ciężki żywot, te częste pw-y nasadzane samymi kwiatuszkami z "pozdrowieniami" tylko trzeba nauczyć się to zlewać, ja się nauczyłem i śpie spokojnie a na forum spokój mamy (jestem modem).

Nie ustanawiajcie porządku jak nie od tego my tu jesteśmy, Miłosz jak nie będziesz modem, niestety ale Ty nie będziesz jemu mówił za co komu i ile ma dać ostrzeżeń, masz opcję zgłoszenia, to zgłoś naruszenie regulaminu i niech admin działa a nie, straszenie sądami i rzucanie mięsem...
Dajcie działać adminowi i już teraz starajcie nie robić syfu w każdym wątku a będzie coraz lepiej.
"Pośpiech w akwarystyce jest wskazany tylko podczas zbierania wody z podłogi."

Awatar użytkownika
Więcek
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 3 razy
Podziękowania otrzymane: 3 razy
Kontaktowanie:

Postautor: Więcek » 2016-10-09, 09:18

Jak będziemy się sami na wzajem pilnować to i mod nie potrzebny.
Jest problem, opcja zgłaszania postu,admin wchodzi, rozstrzyga i już. Nie jest w stanie wszystkiego czytać.
Będzie dobrze. Tylko jakiś zjazd by się przydał. :mrgreen:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
robertwawa
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękowania otrzymane: 1 raz

Postautor: robertwawa » 2016-10-09, 09:29

Tak na dobrą sprawę to Tomaszek też może założyć sprawę Miłoszowi bo tak jak jechał po Nim w postach to kwintesencja obrazy a tu nagle Sam poczuł się dotknięty przez innych bo Go obrażają . Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. Sorki Miłosz osobiście Ciebie nie znam ale wystarczy to co tu wypisujesz i myślę że jak by doszło do integracji to z Twoją obecnością dużo forumowiczów czuło by się źle. Więc przemyśl co Sam robiłeś na początku a potem zakładaj sprawy. Ot takie moje proste chłopskie przemyślenie.
Pozdrawiam Robert.

hugosek78
lekko zakręcony
lekko zakręcony
Podziękował: 1 raz
Podziękowania otrzymane: 2 razy

Postautor: hugosek78 » 2016-10-09, 09:31

Więcek pisze:Będzie dobrze. Tylko jakiś zjazd by się przydał.

Dlaczego nie nazywacie pewnych spraw po imieniu ?
Popijawa integracyjna potrzebna :mrgreen:

Awatar użytkownika
Więcek
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 3 razy
Podziękowania otrzymane: 3 razy
Kontaktowanie:

Postautor: Więcek » 2016-10-09, 09:46

hugosek78 pisze:
Więcek pisze:Będzie dobrze. Tylko jakiś zjazd by się przydał.

Dlaczego nie nazywacie pewnych spraw po imieniu ?
Popijawa integracyjna potrzebna :mrgreen:

Bo nie trzeba. Za każdym było miło fajnie i kulturalnie.

Ps. Zwróćcie uwagę że wśród uczestników takich spotkań nie ma spięč.(a może mi się wydaje)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.

Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
Rafau
lekko zakręcony
lekko zakręcony

Postautor: Rafau » 2016-10-09, 14:56

Radku vel Miłoszu a Ty nie masz sobię nic do zarzucenia ? Może trochę przypomnieć trzeba ?

Sylwester
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: Sylwester » 2016-10-10, 20:02

Radek dałbyś już spokój z tymi sądami i wyciąganiem na forum swego pokrzywdzenia. Równie dobrze można by zadać pytanie czy Radek zasługuje na pozew zbiorowy? Jeśli ma być nowe to chyba nie w ten sposób. Jakoś taki słaby początek nowego.

Miłosz
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę
Kontaktowanie:

Postautor: Miłosz » 2016-10-13, 09:58

ja napisałem prawde o Tomaszku więc o co on mnie ma pozwać za prawdę ? ja wiem że to nie do wiary że on tak zrobił ale tak było !! czemu on sie do tego nie ustosunkuje ? ? jak to napisałem rzuciło się paru jego kolegów na mnie i zaczeli mnie wyzywać ,można dyskutować nawet się posprzeczać ale nie wyzywać !! to krótki opis tego co się działo ..dałem sobie spokój z kłótniami napisałem post o rybach u Piwowarskiego ale znów się zaczeło bądzcie trochę obiektywni a będzie zupełnie inaczej..ja się nie prosiłem o kłótnie wręcz przeciwnie unikałem tego pisałem posty i tematy o rybach...zostałem wywołany do tablicy więc napisałem o Tomku tak bym nie napisał o nim

akwarysta :)
nowicjusz

Postautor: akwarysta :) » 2016-10-13, 13:58

Jak mam być obietywni to ludzie mają ciebie tutaj doscyc.

Wróć do „Ogólne dyskusje”