Czy to forum się podniesie??

Ogólne dyskusje o akwarystyce

Moderator: Coari

Miłosz
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę
Kontaktowanie:

Postautor: Miłosz » 2016-10-13, 15:29

akwarysta :) pisze:Jak mam być obietywni to ludzie mają ciebie tutaj doscyc.

wiesz gdzie ja to mam ? jak myślisz? to tylko wirtualny świat który też chciałem tworzyć ale jak się nie da

Na przyszłość polecam ci wypowiadać się za siebie nie za ludzi

nie lubię go ..on ma inną łopatkę i wiaderko..bo wszyscy tak mówią

Awatar użytkownika
dzichu
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę
Podziękował: 2 razy
Podziękowania otrzymane: 10 razy

Postautor: dzichu » 2016-10-13, 16:26

Miłosz pisze:nie lubię go ..on ma inną łopatkę i wiaderko..bo wszyscy tak mówią
No cóż niby racja :/ , bo jak można lubić konkurencję a zwłaszcza w tej samej miejscowości a zwłaszcza ,że sam pojechał ,kupił sobie i chciał sprzedać i sprzedaje dalej z powodzeniem ?. Coraz więcej sobie robisz wrogów Twoimi wypowiedziami :evil: a podobno zależy Ci na Twoim ......dobrym imieniu........firmie.W sądzie nawet gdybyś niby wygrał to już teraz palisz wszystkie....mosty za sobą.......a wieści na forum idą szybko :|

Awatar użytkownika
Więcek
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 3 razy
Podziękowania otrzymane: 3 razy
Kontaktowanie:

Postautor: Więcek » 2016-10-13, 17:04

Miłosz pisze:to tylko wirtualny świat

Nawet nie wiesz w jakim błędzie jesteś. Forum to nie tylko internet,sieć. To także prawdziwa znajomość,prawdziwe przyjaźnie. Z wieloma ludźmi się już znamy w realu,ile żadnych trunków wspólnie wypitych. A ile jeszcze przed nami :lol:

A jeśli się postaramy to forum się podniesie,dlaczego nie. Trzeba chcieć.
Ostatnio zmieniony 2016-10-13, 19:29 przez Więcek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Woytasik
maksymalnie zakręcony
maksymalnie zakręcony
Podziękował: 1 raz

Postautor: Woytasik » 2016-10-13, 18:05

Tak sobie czytam wypowiedzi niektórych osób i ręce opadają co w nich siedzi. Z takim podejściem to forum ciężko będzie się podnieść. Po co skakać sobie do gardeł , przecież tyle tego typu sytuacji doświadczamy w życiu codziennym.Forum powinno być odskocznią od tego , miejscem gdzie człowiek chce miło spędzić czas z ludzmi których łaczy ta sama pasja.

Awatar użytkownika
Coari
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 12 razy
Podziękowania otrzymane: 29 razy

Postautor: Coari » 2016-10-13, 19:51

Masz rację. Ale są już pozytywne sygnały. Ci co przychodzili tutaj aby sobie skakać do gardeł albo naganiać klientów sami się wykruszają.
Na innych forach nie ma takiego bałaganu bo były administrowane. To forum niestety stało za długo bez nadzoru i teraz się lament zaczął bo nagle trzeba przestrzegać od dawna istniejących zasad.

rafal11
niebezpiecznie zakręcony
niebezpiecznie zakręcony

Postautor: rafal11 » 2016-10-14, 08:19

Artur zrób tu wreszcie porzadek bo w każdym prawie temacie ktoś do kogoś ma jakieś ale , staje to się nudne i irytujące ze odechciewa się człowiekowi dalej czytac i pisać........
Forum jest po to przecież żeby wymieniać się doświadczeniami poszerzać wiedzę a przede wszystkim pomagać i milo spedzac czas online...
Dyskowce

Miłosz
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę
Kontaktowanie:

Postautor: Miłosz » 2016-10-14, 10:01

bo kiedyś tu byli zupełnie inni ludzie były fajne tematy o rybach chorobach itd a teraz zazdrośc to słowo przewodnie za nim idzie kolejne> ja mam najlepsze ryby a ktoś to ma ryby be <ktoś chce pomocy to zaraz zaczyna się kłótnia bo ten wie lepiej niż ja nie ale ma kolegów którzy wszystko przepchną..ja jestem na wielu forach i sytuacja jest podobna potrzebny jest Artur czas kłótnie się wypalą a wtedy zacznie wychodzić słońce ..szkoda że nie zadbałeś o modowanie przez porządnych ludzi Gieniek sprawdzał sie dobrze jako mod mogłeś poprosić Dxm Łukasza który ci wyleciał też Artur to fajny koleś ze sporą wiedzą Janusz Zajonz to doświadczony akwarysta w dziale np.rozmnażanie byłby super modem .Asia często odwiedza to forum może też by chciała coś ogarniać..a tak ci to wszystko ucieka oni by rykneli na całe towarzystwo raz drugi i po sprawie bo tu za dużo jest "znaffców" co wiedzą najlepiej bo pół roku ryby mają nikt tu nie będzie wbijał bo znawcy go dopadną a sam też nie możesz być modem bo to jest cieżko ogarnąć, no i forum miało przedstawicielstwo na wystawach co powoduje że ekipa się bardziej integruje

Awatar użytkownika
Coari
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: Coari » 2016-10-14, 10:20

O co Ci chodzi?
Jaki mod? Po co niby jest potrzebny mod? Po to zeby rozwiazywac kłótnie itd? Tego nikt nie chce robic i nie bedzie chciał. Oczywiscie z czasem moderatorzy beda potrzebni ale moje zdanie jest takie, że moderator powinien tylko i wyłacznie zajmowac się sprawami takimi jak dbanie o porzadek w sensie technicznym - trzymac tematy w odpowiednim dziale, wydzielac tematy, brac udział w organizowaniu konkursów itp., a nie "godzeniem" skłóconych handlarzy.

Najbardziej forum szkodza osoby takie jak Ty i ci inni co juz odeszli (na szczeście) np. sławny pan Jerzy. Obecnosc jednego takiego osobnika na forum deprymuje 100 innych, którzy siedza cicho i tylko przeglądają tematy. Mnie nie obchodzi co było przed tym jak kupiłem forum, wyzerowalismy licznik. Ale Ty zaczynasz jakiś drętwy temat i na siłę utrzymujesz go przy zyciu. Albo chcesz aby forum było lepsze i piszesz na temat, albo nie chcesz i znikasz.

Prosze wyszaleć sie w tym temacie do wieczora. Wieczorem usuwam. Kazdy nastepny temat o tym co było kiedys i nawiazujacy do historii dysput miedzy uzytkownikami bedzie natychmiastowo usuwany.

Miłosz
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę
Kontaktowanie:

Postautor: Miłosz » 2016-10-14, 10:52

widze Artur że nie zrozumiałeś mod to skrót od moderatora chodziło mi o to że moderator odpowiada za dany dział tak jak było i jest wszędzie na forach...fajni ludzi ci uciekli bo chcesz stworzyć prywatny folwark i być najmądrzejszy

Awatar użytkownika
Coari
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: Coari » 2016-10-14, 11:00

Zrozumiałem, mod = moderator i to miałem na mysli. Napisałem wyraźnie jak widze role moderatora (moda). Co do tych co uciekli, nie uwazam aby byli fajni.
Najmadrzejszy jeśli chodzi o chów/hodowle ryb nie jestem.

Natomiast jesli chodzi o prywatny folwark - tak to jest prywatny folwark. Komuna sie u nas skończył jak byłem dzieckiem ale ludzie cały czas nie rozumieją co to prywatna własność, nie wspominając juz o jej poszanowaniu.

Woytasik
maksymalnie zakręcony
maksymalnie zakręcony
Podziękował: 1 raz

Postautor: Woytasik » 2016-10-14, 12:01

Za sprawą nowego właściciela forum się zmienia . Dziki zachód się skończył widać nie wszystkim to odpowiada.Na szczęście jest tutaj sporo miłych osób z dużą wiedzą i te osoby powinny być podporą naszego forum. Moim zdaniem trzeba zrobić wszystko aby właśnie takie osoby udzielały się jak najwięcej , bo to dzięki nim ta setka zdeprymowanych nowicjuszy wyjdzie z cienia i zacznie brać czynny udział w życiu forum bez obawy że jakiś kolega z dużym stażem pojedzie po nich jak po łysej szkapie.

Miłosz
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę
Kontaktowanie:

Postautor: Miłosz » 2016-10-14, 13:10

z tego co zauważyłem forum tego typu czyli o dyskach żyje tylko dlatego że jest ktoś kto potrafi dobrze radzić o chorobach ja myślałem o Łukaszu Dxm a ty teraz napisałeś że fajnie że odeszli pisząc ten temat miałem nadzieje że to będzie inaczej wyglądało ale widze że pan i władca będzie tylko jeden żebyś tylko z tym kupionym forum sam nie został Artur

Awatar użytkownika
Coari
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: Coari » 2016-10-14, 13:16

Choroby dysków to zakała polskich for internetowych o dyskowcach. Ludzie maja namieszane w głowach i szukaja dziury w całym nie widząc, ze problem lezy gdzie indziej. Po prostu trzeba kupowac dobre ryby i trzymac je w dobrych warunkach. Jak coś jest spieprzone od początku to nic juz nie pomoze, zadne leki. Mozna by na ten temat pisac i pisać. Co do Łukasza do ja go osobiscie nie znam (zresztą nikogo osobiście nie znam) nie wiem dlaczego odszedł z forum. Nie interesuje mnie to.

Awatar użytkownika
Gmar
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę
Podziękowania otrzymane: 2 razy

Postautor: Gmar » 2016-10-14, 13:29

Nie wszyscy muszą przepadać za nowym właścicielem forum i Ci niech rozważą czy z tym forum dalej im po drodze.Po co tu jakieś czarnowidztwo uprawiać wyjdzie czy nie wyjdzie.To raczej nie od właściciela to zależy a od ludzi którzy tu piszą i czytają.Forum to grupa ludzi wymieniająca swoje doświadczenia a nie właściciel.I tak niech zostanie.A czy właściciel nazywa się "mod" czy licho wie jak to co to ma za znaczenie.Pisać mądrze i na temat nie spinać się przy byle temacie i będzie dobrze.Pozdrawiam nowego właściciela forum.

Awatar użytkownika
Pawel M
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 4 razy
Podziękowania otrzymane: 17 razy

Postautor: Pawel M » 2016-10-14, 13:33

sorki że wtrącę ale

Miłosz pisze:z tego co zauważyłem forum tego typu czyli o dyskach żyje tylko dlatego że jest ktoś kto potrafi dobrze radzić o chorobach ja myślałem o Łukaszu Dxm

jest masa osób które mają ogromną wiedzę ale nie piszą nic bo DMX zawsze po nich jeździł. Nie mam nic do DXM-a ale jego styl wypowiedzi był co najmniej "kontrowersyjny"

Miłosz pisze:miałem nadzieje że to będzie inaczej wyglądało

nie będzie handelku bez pozwolenia - :mrgreen: więc nie podoba się :mrgreen:

temat modów to już w ogóle parodia Miłosz, niestety ale nawet nie wiesz do czego oni są potrzebni na forach to w 100 % popieram Coari,

Coari pisze:Oczywiscie z czasem moderatorzy beda potrzebni ale moje zdanie jest takie, że moderator powinien tylko i wyłacznie zajmowac się sprawami takimi jak dbanie o porzadek w sensie technicznym - trzymac tematy w odpowiednim dziale, wydzielac tematy, brac udział w organizowaniu konkursów itp., a nie "godzeniem" skłóconych handlarzy.

Chciałbyś ziomka na moda by innym gęby zamykał a Twoje na wierzch wykładał - no nie pykło :mrgreen:
450 l + 160l + 120l

+ kilka kostek :)

Wróć do „Ogólne dyskusje”