Czy to forum się podniesie??

Ogólne dyskusje o akwarystyce

Moderator: Coari

Miłosz
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę
Kontaktowanie:

Czy to forum się podniesie??

Postautor: Miłosz » 2016-10-07, 11:33

Napisałem ten temat z uwagi na zmiany jakie powstały w wyniku sprzedaży tego forum,otóż jaki mamy wybór ? jest forum u Mysiara PKMD i Adama z Wrocławia na które każdy narzeka niestety sami nie potrafimy stworzyć alternatywy gdzie będzie wyważona dyskusja nie będzie banowania za byle co,wyzwisk itd ale jest nadzieja bo pojawił się Moderator wcześniej wiadomo Ania i Sebastian nie mieli na to czasu,kiedyś tutaj byli fajni ludzie np.Birdas i inni uważam że powinniśmy pracować na wspólne dobro wymieniać się poglądami (nie wyzywać się i nie przechwalać) co znaczy wymieniać ? a chodzi o to żeby się o byle co nie obrażać przyjmować zdrową krytykę ale też pomagać sobie bez docinek i bezinteresownie ,myśle że razem będziemy mogli prezentować się na wystawach w Polsce i za granicą co za tym idzie wspólne spotkania i dyskusje... a więc Moderator moim zdaniem powinneś podzielić się swoją rolą z innymi poprosić np.Dxm żeby był moderatorem w dziale choroby a innych doświadczonych poproś o moderowanie innych działów,musi wrócić kultura czyli każde wyzwiska pomówienia powinna być reakcja natychmiastowa moderatora w postaci ostrzeżeń np dzisiejszy wpis Gieńka który słowo gó.no odmienił przez wszystkie przypadki na moje powinien już dostać ostrzeżenie a nic nie dostał a temat został zamknięty
,dyskusja to podstawa forum o ile jest na jakimś poziomie..mysle że wreszcie powinien powstać dział handlowy z podziałem na indywidualnych sprzedawców i firm które sprowadzają dyskowce napisałem ten post jako wyciągnięcie ręki do współpracy na rzecz wspólnego dobra jakim jest to forum
Ostatnio zmieniony 2016-10-07, 11:37 przez Miłosz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
gienierator
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: gienierator » 2016-10-07, 11:37

Dziwne że nie reagowałeś na wykropkowańce innych jak i sam chyba się czasem uciekałeś do metody , acha nie Gieńka tylko Gienka. :)
pozdro....
ps. poproś , może sam zostaniesz Modem ? zobaczysz jaki to ,,miód" :)
450l
160l
25l.
10l.

Awatar użytkownika
dzichu
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę
Podziękował: 2 razy
Podziękowania otrzymane: 10 razy

Postautor: dzichu » 2016-10-07, 11:44

Miłosz pisze:napisałem ten post jako wyciągnięcie ręki do współpracy na rzecz wspólnego dobra jakim jest to forum
Popieram :) .Jak uważacie ?

Awatar użytkownika
Coari
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 12 razy
Podziękowania otrzymane: 32 razy

Postautor: Coari » 2016-10-07, 11:45

Po części sie zgodzę. Co do moderatorów to wyłonimy za jakis czas jak przeniosę forum na nowy skrypt. Dajcie trochę czasu na uporanie sie ze sprawami technicznymi.

Ja z kolei uważam, ze moderator to przede wszystki osoba, która jest obiektywna i spokojna. Jesli bedą zgłaszane jakies kandydatury to na pewno najwazzniejsze będzie przejrzenie postów danej osoby i chłodna ocena czy dana osoba ma odpowiedni ton wypowiedzi, rzeczowy, nie protekcjonalny - mielismy tutaj w przeszłości przykłady skrajności w tej materii.

Na dobry poczatek, tak jak juz wcześniej po przejeciu forum pisałem, niech każdy zacznie od siebie - ugryźć sie w jezyk, przeczytac 3 razy to co sie napisalo przed wysłaniem postu.
Ostatnio zmieniony 2016-10-07, 11:46 przez Coari, łącznie zmieniany 1 raz.

Miłosz
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę
Kontaktowanie:

Postautor: Miłosz » 2016-10-07, 11:45

jak ma być fajnie musimy zacząć od siebie trochę to twoje g szczypało po oczach ..ja zareagowałem moją sprawę na wniosek Policji prowadzi Prokurator obecnie został wysłany wniosek do operatorów o ustalenie ip sprawców na końcu skieruje ta sprawe do sądu ja nie odpuszczę tych wyzwisk miedzy innymi dlatego żeby wreszcie sie ludzie nauczyli że nie można kogoś wyzywać bezpodstawnie ukrywając się pod nickiem teraz nikt nie jest anonimowy..pisząc ten temat miałem na myśli to że niech sie każdy uderzy w pierś i zacznie od wyważonych wpisów a popularność tego forum powróci m.in ty też od początku tu Gienek byłeś odkąd ja pamiętam,nie chce być modem bo mam za mało na to czasu a mój Polski nie jest najlepszy

p.s. Artur ja myślę że ty musisz tych ludzi poprosić od Modowanie bo inaczej ci ludzie pouciekają,masz okazje pozbierać to forum do kupy bo to świetne forum ma tradycje szkoda by było to zmarnować są fajni ludzie Dxm,Artur,Janusz Zajonz musisz rozmawiać z nimi
Ostatnio zmieniony 2016-10-07, 11:53 przez Miłosz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
gienierator
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: gienierator » 2016-10-07, 11:52

Miłosz pisze:a mój Polski nie jest najlepszy

Ale widzę że się poprawiasz , dzięki . Co do forum to też bardzo chciałbym żeby było jak kiedyś ale do tego niestety trzeba trochę samozaparcia ,,popędliwców" a to łatwe nie będzie. :)
pozdro....
450l

160l

25l.

10l.

Miłosz
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę
Kontaktowanie:

Postautor: Miłosz » 2016-10-07, 11:55

moim zdaniem jedna wspólna wystawa załatwi sprawe :) sam będe zbiorniki nosił jak będzie trzeba... trzymam kciuki za nowe rozdanie niech piszą mądrze i na temat,każdy ma jakieś pomysły ja przedstawiłem kilka swoich może ktoś z was ma jakieś ? zapraszam do dyskusji co jak i dlaczego
Ostatnio zmieniony 2016-10-07, 11:57 przez Miłosz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dzichu
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę
Podziękował: 2 razy
Podziękowania otrzymane: 10 razy

Postautor: dzichu » 2016-10-07, 11:55

Miłosz pisze: ja nie odpuszczę
No i chyba po współpracy :cry: . Wyciągasz rękę i mówisz -nie odpuszcze :shock: :mrgreen: .

Awatar użytkownika
gienierator
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: gienierator » 2016-10-07, 11:56

Fakt ze wystawy jednocza , a i zloty robią swoje , niestety ostatnimi latami zdechło to trochę śmiercią naturalną a szkoda bo integracja to podstawa. :)
450l

160l

25l.

10l.

Miłosz
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę
Kontaktowanie:

Postautor: Miłosz » 2016-10-07, 12:01

Krzysiek doprowadze tą sprawe do końca wtedy inni zobaczą że nie warto tego robić..zdechło bo Ania i Sebastian nie mieli na to czasu ale czemu nie ? jak będzie dobra wola i kilku chętnych możemy sie wystawiać w przyszłym roku będą mistrzostwa dyskowców
Ostatnio zmieniony 2016-10-07, 12:16 przez Miłosz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
gienierator
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: gienierator » 2016-10-07, 12:08

Sorki , ale jakoś mi się ciśnie fragment Samych Swoich , ,,sąd sądem a sprawiedliwość musi......."
ale cóż , taka nasza narodowa przywara , pojednanie OKi ale nasze na wierzchu , bez urazy ale tak to widzę. :)
pozdro....
450l

160l

25l.

10l.

Awatar użytkownika
Coari
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 12 razy
Podziękowania otrzymane: 32 razy

Postautor: Coari » 2016-10-07, 12:14

Ok. Doprowadź do końca, daj znac jak już nastapi koniec. W miedzyczasie rób tak jak napisałeś wyżej - dyskutuj o na temat, czyli o rybach.

Miłosz
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę
Kontaktowanie:

Postautor: Miłosz » 2016-10-07, 12:22

tamto Artur swoją drogą się toczy a skoro przyszło nowe trzeba pracować na wspólne dobro nie jestem taki zły jak mnie opisują więc będzie ok

Awatar użytkownika
Pawel M
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 5 razy
Podziękowania otrzymane: 18 razy

Postautor: Pawel M » 2016-10-07, 12:47

Miłosz pisze:.ja zareagowałem moją sprawę na wniosek Policji prowadzi Prokurator obecnie został wysłany wniosek do operatorów o ustalenie ip sprawców na końcu skieruje ta sprawe do sądu ja nie odpuszczę

srutututu pęczek drutu - czy Ty jesteś normalny człowieku ?? Napisz kogo skarżysz a sami zainteresowani Ci adresy podadzą byś miał łatwiej - zresztą przynajmniej połowę znasz.

Wpadasz i pod przykrywką zaprzyjaźnienia znów ferment siejesz - nie trawię takich kolesi.
Ze mną akwariów na pewno nie ponosisz

koniec kwestii - nie podejmę dyskusji więc możesz sobie darować odpowiedzi, prowokacje i edycję postów
450 l + 160l + 120l

+ kilka kostek :)

Miłosz
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę
Kontaktowanie:

Postautor: Miłosz » 2016-10-07, 14:29

Pawel M pisze:
Miłosz pisze:.ja zareagowałem moją sprawę na wniosek Policji prowadzi Prokurator obecnie został wysłany wniosek do operatorów o ustalenie ip sprawców na końcu skieruje ta sprawe do sądu ja nie odpuszczę

srutututu pęczek drutu - czy Ty jesteś normalny człowieku ?? Napisz kogo skarżysz a sami zainteresowani Ci adresy podadzą byś miał łatwiej - zresztą przynajmniej połowę znasz.

Wpadasz i pod przykrywką zaprzyjaźnienia znów ferment siejesz - nie trawię takich kolesi.
Ze mną akwariów na pewno nie ponosisz

koniec kwestii - nie podejmę dyskusji więc możesz sobie darować odpowiedzi, prowokacje i edycję postów

nie będzie mnie nikt bezpodstawnie obrażał ci których skarże za chwile się o tym dowiedzą.. widzisz Paweł nie znasz mnie a też oceniasz i z tym własnie walcze krótko mówiąc żarty się skończyły

Wróć do „Ogólne dyskusje”