forum

Ogólne dyskusje o akwarystyce

Moderator: Coari

Awatar użytkownika
bodzio 1
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 5 razy
Podziękowania otrzymane: 27 razy

Postautor: bodzio 1 » 2016-02-06, 20:34

Ma ryby Stendkera, to już szycha jest :mrgreen:

Arek nawet nie chcę wiedzieć o kim myślisz , pisałem ogólnie , jak tak będziemy podchodzić do tematu to następna piana pójdzie
Wróciło jak bumerang po 25 latach
Pozdrawiam
viewtopic.php?t=5727

Arti
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę
Podziękowania otrzymane: 3 razy

Postautor: Arti » 2016-02-06, 20:38

bodzio 1 pisze:pisałem ogólnie

Ja też
Jeśli ktoś poczuł się urażony to przepraszam

Sylwester
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: Sylwester » 2016-02-06, 22:08

Janusz też jestem zdania że ostatnio zbyt często zamiast na temacie ryb, tematy kończą się na udowadnianiu która racja silniejsza w myśl cytatu:

"Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"

Poruszyłeś bardzo istotną kwestię, jest tu wielu użytkowników którzy pamiętają początki discusorg., są tylko biernymi użytkownikami i nie chcą dzielić się wiedzą. To forum powinno być bardziej "otwarte" w kwestii wyrażania poglądów, krytykowania innych itp.

Awatar użytkownika
x-larson
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękowania otrzymane: 4 razy

Postautor: x-larson » 2016-02-06, 22:31

Coś się Tobie mości Bill popi.....
Gość pisze o dbaniu o forum, oraz żali się że na prv musi odpowiadać na pytania.

To jest pomoc oczywiście tylko raczej przez takie działanie forum się nie rozwija równie dobrze można zadzwonić, wysłać list, sms, mail itd. itp. I dalej to nie będzie real forum kumasz ?

Bill3 pisze:Boguś, obiektywnie biorąc pod uwagę poziom dyskusji to już jedno kolanko jest jak nic.

TO po co zadajesz pytania . I o zgrozo dostajesz na nie prawidłowe odpowiedzi.
To jest ten Twój poziom No i skoro Tu jest tak nisko to te 550 wpisów Twych? :?:

PS
Po co do mnie na PRV pisałeś chciałeś się zakumplować :/ czy mnie sprawdzić ?

Hipokryzja pisząc delikatnie niektórych jest zaskakująca wręcz porażająca :!:
Do wszystkiego podchodź z ostrożnością bo to co widzisz to tylko ułuda, co cię omami i zostawi w ......... :P

Awatar użytkownika
sunflower
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: sunflower » 2016-02-07, 15:17

Obserwując to forum przez ladnych parę lat zauważam wlasnie odwrotną tendencje - pozostawienie wolnosci słowa czy jak kto woli samopas dało efekt dużo mniejszych kłótni i zamieszek. Oczywiście zawsze się takie znajdą nie zależnie czy będzie się forum skrupulatnie moderowac czy nie - to jest normalne jak spotyka się rzesza ludzi w różnym wieku z różnymi poglądami na różnych poziomach - nie ma bata musi iskrzyc. Ale chyba poczucie że wszyscy są równi generuje mniejszą ilość ognisk zapalnych. To że ktoś woli zapytać na pw żeby nie runela na niego fala krytyki to jego sprawa. Przywilejem i zaletą forum jest to że na zadanie pytania uzyskuje się wiele odpowiedzi, i wiele osób dzięki swojemu doświadczeniu poprawia czy ulepsza rady innych - kiedy zadajesz pytanie na pw pozostaję wierzyć że odpowiedź jest właściwa bo nikt nie jest wstanie jej skorygować. Nie wydaje mi się żebym miała klekac na kolana - bez głupich podtekstów ;-)
<center><object type="application/x-shockwave-flash" data="skorpionx.swf" width="468" height="60">
<param name="movie" value="skorpionx.swf"></object>
</center>

Miłosz
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę
Kontaktowanie:

Postautor: Miłosz » 2016-02-19, 20:09

to takie polskie dokopać drugiemu zanim ktoś zacznie wrzucac Januszowi niech pokaże swoje ryby jakie wychował itd ....bo ja osobiście wiem jakie ma Janusz oko jakie potrafi wyłapać wady co wychowuje i co ma.. zamiast się cieszyć że jest ktoś kto moze tu pomóc Samson wrzucasz beż sensu..i nie wchodze nikomu w tyłek jest po prostu niesmaczne jaki się to czyta nie możesz pisać innym językiem ?

Wróć do „Ogólne dyskusje”