Dyskowce Więcka

Galerie użytkowników

Moderator: Coari

jzajonz

Re: Dyskowce Więcka

Postautor: jzajonz » 2017-11-19, 21:38

Wyszło na Krwawy Diamond więc się zainteresowałem

Awatar użytkownika
Więcek
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 3 razy
Podziękowania otrzymane: 3 razy
Kontaktowanie:

Postautor: Więcek » 2017-11-19, 21:40

Powinno być Blu Diamond a dokładniej Blau Diamond bo wiadomo co po angielsku a co po niemiecku. No ale ja się na tym nie znam,amator jestem. :mrgreen:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

jzajonz

Postautor: jzajonz » 2017-11-19, 21:54

Więcek pisze:Powinno być Blu Diamond a dokładniej Blau Diamond bo wiadomo co po angielsku a co po niemiecku. No ale ja się na tym nie znam,amator jestem. :mrgreen:

Dla uściślenia powinno być Blue Diamond, mniejsza o to. Powiedz, skoro miałeś do wyboru tysiące ryb to dlaczego wybrałeś te z krzyżującymi się pasami? Chyba były też z pasami równoległymi bo taka jest ich prawidłowość. Może też powiesz że się czepiam bo to Piwki. Wierz mi tak nie jest i ja nie drwię z żadnych z hodowli. Nie wierzę też że miał wyłącznie takie albo że wolisz takie.

jzajonz

Postautor: jzajonz » 2017-11-19, 23:47

Więcek pisze: Mogłem kupić w Polsce, lepszejsze i taniej i w ogóle na naj....a nie tam piwki i piwki. :mrgreen: :P :roll: :mrgreen:
:P

I jak się z tym nie zgodzić :mrgreen: Jeśli na pierwszy plan fotki wrzuciłeś te najlepsze krzywo pasiaste to co powiedzieć o tych w tle na dole z prawej strony? Są tak okrągłe że nie wierzę że to piwki :lol:

Awatar użytkownika
Więcek
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Kontaktowanie:

Postautor: Więcek » 2017-11-20, 05:21

Ryby wybrałem te anie inne,fotki wrzuciłem te a nie inne, bo mają mi się podobać a nie innym i mi się podobają. A jak widzisz krzywe pasy, pęgi,tasiemce czy odstajace płetwy to tylko się cieszyć że u Was takich nie ma.

Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

jzajonz

Postautor: jzajonz » 2017-11-20, 07:24

Więcek pisze:Ryby wybrałem te anie inne,fotki wrzuciłem te a nie inne, bo mają mi się podobać a nie innym i mi się podobają. A jak widzisz krzywe pasy, pęgi,tasiemce czy odstajace płetwy to tylko się cieszyć że u Was takich nie ma.

Spoko, też są jak wszędzie. Szkoda tylko że się bardziej nie postarałeś.

askamadej

Postautor: askamadej » 2017-11-20, 08:07

Zajmij się swoimi trojkatami Janusz, z mojej galerii przylazl tu się srac, każdy kupuje co mu pasuje a Tobie nic do tego, poza tym dalej Cię boli ze ludzie wola do Niemca za ryba jechać widze, jakby cię nie bolało to byś już dawno skończył temat...

jzajonz

Postautor: jzajonz » 2017-11-20, 08:24

askamadej pisze:Zajmij się swoimi trojkatami Janusz, z mojej galerii przylazl tu się srac, każdy kupuje co mu pasuje a Tobie nic do tego, poza tym dalej Cię boli ze ludzie wola do Niemca za ryba jechać widze, jakby cię nie bolało to byś już dawno skończył temat...

Tak tam są same najlepsze :lol: A na fotce to co widzimy? Trójkąty to mało powiedziane :!: .To są te pełnowartościowe? Nie widzisz tego czy czy nie chcesz. Fotka zrobiona zaraz po przywiezieniu więc nie mógł ich zaniedbać. Duuużo pracy trzeba będzie włożyć aby to poprawić.

askamadej

Postautor: askamadej » 2017-11-20, 08:37

Haha Ty się o jego ryby nie martw zrób lepiej coś żeby Twoje okrągłe były bo poza kolorem nie mają nic...

joker
lekko zakręcony
lekko zakręcony
Podziękował: 13 razy
Podziękowania otrzymane: 4 razy

Postautor: joker » 2017-11-20, 13:17

Janusz, 4cm BD ma być już okrągły, czy pozostałe 5cm ryby? :lol:

jzajonz

Postautor: jzajonz » 2017-11-20, 14:11

joker pisze:Janusz, 4cm BD ma być już okrągły, czy pozostałe 5cm ryby? :lol:

Nie o BD chodzi. Przyjrzyj się tym pasiastym powyżej niego. Jak wygląda podbrzusze?

Awatar użytkownika
Michał.Ł
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę
Podziękował: 2 razy
Podziękowania otrzymane: 9 razy

Postautor: Michał.Ł » 2017-11-20, 14:28

na pewno kilka ryb nie jest tam jakoś super ale może dostał je za darmo do hurtowego zakupu albo w jakiejś promocji wiec tak jak wszyscy piszą skończcie wreszcie te waście plemienne. Janusz 2 żółta kartka :D

jzajonz

Postautor: jzajonz » 2017-11-20, 14:40

Michał.Ł pisze:na pewno kilka ryb nie jest tam jakoś super ale może dostał je za darmo do hurtowego zakupu albo w jakiejś promocji wiec tak jak wszyscy piszą skończcie wreszcie te waście plemienne. Janusz 2 żółta kartka :D

Nawet gdybym miał dostać czerwoną to nie pozostawię bez odzewu żadnego szkalującego mnie czy polskie hodowle wpisu. Więcek pierwszy tutaj zaczął od drwin więc nie będę dłużny szczególnie gdy widzę co zakupił w sławetnej hodowli.

Awatar użytkownika
Michał.Ł
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę
Podziękował: 2 razy
Podziękowania otrzymane: 9 razy

Postautor: Michał.Ł » 2017-11-20, 15:06

nie wiadomo czy zakupił czy dostał dlatego te rozmowa w mojej ocenie jest nie potrzebna. Ktoś kto jest zainteresowany podjedzie to tu to tam i zobaczy co na sprzedaż jest ;) i oceni na spokojnie.

Awatar użytkownika
Więcek
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Kontaktowanie:

Postautor: Więcek » 2017-11-20, 15:42

jzajonz pisze:
Nawet gdybym miał dostać czerwoną to nie pozostawię bez odzewu żadnego szkalującego mnie czy polskie hodowle wpisu. Więcek pierwszy tutaj zaczął od drwin więc nie będę dłużny szczególnie gdy widzę co zakupił w sławetnej hodowli.

A możesz mi pokazać gdzie drwię z Twojej czy innej hodowli? Napisałem że Ty masz chore albo pokraczne ryby? Nie. Więc nie wciskaj mi słów których nie powiedziałem. A jeśli poczułeś się urażony to znaczy że coś jest na rzeczy.

Jeśli mogę dwa słowa o PKMD. Fajną robotę robią z wystawami itp i co do ryb,wiadomo,są lepsze i gorsze. Widziałem te co miał Kaziu w Poznaniu i gdybym miał kasę przy sobie i jechał bezpośrednio do domu to bym wziął cały komplet co tam pływał.

Powtórzę jeszcze raz,to są moje ryby i mi się podobają a jak komuś się nie widzą to niech nie ogląda.

Wróć do „Galeria”