Emigrantki Aski i Artura

Galerie użytkowników

Moderator: Coari

Awatar użytkownika
krackowski
maksymalnie zakręcony
maksymalnie zakręcony
Podziękował: 1 raz
Podziękowania otrzymane: 3 razy

Re: Emigrantki Aski i Artura

Postautor: krackowski » 2017-11-22, 08:14

Asiu jeżeli nie jesteś rodowitą Polka to nie przyznaj się do tego publicznie, a może to dlatego boli Cię że my rodowici Polacy piszemy na Polskich forach, mamy małe hodowle z których jesteśmy dumni, a w Twoim przekonaniu i to co piszesz, to co Polskie to niedobre. Jeżeli nie czujesz się rodowitą Polką to może na Francuskich forach będziesz się czuła lepiej i tam prezentowała swoje osiągnięcia.

Awatar użytkownika
askamadej
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 9 razy
Podziękowania otrzymane: 20 razy

Postautor: askamadej » 2017-11-22, 10:27

Czy Ty wiesz co to ironia? To Agnieszka napisała tak jakbym ja nie była polka bo imienin nie obchodze... A Ty jak nie masz nic mądrego do napisania to może nie pisz lepiej nic? Bo jeżeli nie czuła bym się polka to chyba bym stawiała dom we francji a nie w Polsce? Czy całkiem wam już się w głowach..... Nie masz się czego czepic? Wiadra z wodą się czep jedna z drugim a Agnieszka może się w swojej galerii zacznie tak udzielać jak w gównoburzach?
Kazik Ty udajesz prawda?
Ręce i cycki opadają jak się Wasze wypociny czyta serio :mrgreen: :lol: :roll:

Awatar użytkownika
askamadej
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: askamadej » 2017-11-22, 10:43

Co do fr forum wyobraź sobie że mnie moderatorem zrobili i nawet ładny prezent dostałam :P co do mojej polskości to powiem tyle czasem ci co mieszkają poza granicami są większymi patriotami niż ci w Polsce wiec nie obrazajcie ludzi mieszkających za granicą, to że czasem słucham disco polo robi mnie Polka czy nie? :lol:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
krackowski
maksymalnie zakręcony
maksymalnie zakręcony
Podziękował: 1 raz

Postautor: krackowski » 2017-11-22, 12:40

Ręce i cycki już Ci w tym wieku opadają choć młodsza jesteś od mojej córki, to już czas wymienić na nowy model i jak mąż Twój to przeczyta to możesz być zagrożona :) :)

Awatar użytkownika
dzichu
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę
Podziękował: 2 razy
Podziękowania otrzymane: 10 razy

Postautor: dzichu » 2017-11-22, 12:55

askamadej pisze:My mamy swoją grupę na której jest wesoło i większość ludzi się przeniosła z df właśnie tam, pasjonaci dyskowcow, my passion discus wpisz
Dzięki Aśka a o tym nie wiedziałem, lecz niezwłocznie się zapisał Ty moja Moderatorko :lol:
krackowski pisze:Ręce i cycki już Ci w tym wieku opadają
Systematycznie ......czochrane,już tak nie opadają :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
askamadej
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: askamadej » 2017-11-22, 13:33

krackowski pisze:Ręce i cycki już Ci w tym wieku opadają choć młodsza jesteś od mojej córki, to już czas wymienić na nowy model i jak mąż Twój to przeczyta to możesz być zagrożona :) :)

Ty od mojego męża to wiesz co... Zagrożeni to widzę Wy jesteście ja się nie mam o co bać nic się nie martw. .. Przy tak głupich komentarzach jak Twoje i Agnieszki to i nastolatce opadnie wszystko co możliwe :oops: a co Ty córce tam i ówdzie zagladasz że wiesz co i jak? Bleh nie wiem jak to skomentować nawet... I żeby nie było że na rodzinę wjezdzam bo sam zacząłeś ja myślałam że Ty poważny i mądry starszy pan ale widzę że ból dupy się udziela wszystkim jak leci, weź tam lepiej nasyp z 4 g metra na 100l do akwarium.... a wracając do tematu moje zafajdane chorobami ryby nadal żyją i tfu tfu rosną nawet :roll:
Dzichu chyba coś w tym jest :roll:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
dzichu
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę

Postautor: dzichu » 2017-11-22, 14:01

askamadej pisze:Ty od mojego męża to wiesz co... Zagrożeni to widzę Wy jesteście ja się nie mam o co bać nic się nie martw. .. Przy tak głupich komentarzach jak Twoje i Agnieszki to i nastolatce opadnie wszystko co możliwe :oops:
Ale czad....no to teraz mnie opadło ;) :mrgreen:
askamadej pisze:a co Ty córce tam i ówdzie zagladasz że wiesz co i jak?
No Kazik :( ,tego po Tobie się nie spodziewałem a myślałem ,że tylko My mamy dewiacje....na temat paletek oczywiście :mrgreen:
askamadej pisze:nadal żyją i tfu tfu rosną nawet :roll:
.Tfu,tfu...Asiek ,co Ty masz w tej ślinie :shock: ? :mrgreen:

Awatar użytkownika
askamadej
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: askamadej » 2017-11-22, 14:26

Podobno jad :P haha :mrgreen: :roll:
Wolałam piwa na forum od podziękowań :oops: :D :evil:

Awatar użytkownika
dzichu
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę

Postautor: dzichu » 2017-11-22, 14:36

askamadej pisze:Podobno jad :P
Podaj skład :shock: ,jak to nie tajemnica :roll: ,to może i moje bardziej podskoczą :lol:
askamadej pisze:Wolałam piwa na forum od podziękowań :oops:
No ja też ....zawsze jakoś ślinę się lepiej połykało :mrgreen: .No a teraz się porobiło......co chwila przełączywać :mrgreen: ...raz na Fb a zaraz na Foremke :lol:

Awatar użytkownika
Więcek
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 3 razy
Kontaktowanie:

Postautor: Więcek » 2017-11-22, 16:25

Ha ha...... Aśka dała się sprowokować... Ha ha..... Ja się nie będę wypowiadał bo faktycznie za dużo było powiedział i dopiero by było.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
x-larson
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękowania otrzymane: 4 razy

Postautor: x-larson » 2017-11-22, 16:42

No Panie Kaziu to może Pan się pochwali albo pana poplecznik J.J. Osiągnięciami w hodowli. Nie w rozmnażaniu zakupionych odmian barwnych bo to dzisiaj chleb powszedni.
Jakaś odmiana barwna uzyskana i utrwalona skatalogowana, albo jakiś tam inny sukces no z wyjątkiem mistrzostw PKMD. Bo to już wiemy jak i co.
Podobno pół waszego życia to dyskowce więc warto by było jakąś swoją wizytówkę posiadać. Jak większość znanych hodowców. :D
Do wszystkiego podchodź z ostrożnością bo to co widzisz to tylko ułuda, co cię omami i zostawi w ......... :P

Awatar użytkownika
askamadej
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: askamadej » 2017-11-22, 17:10

No i chyba nic dodawać do tego nie trzeba, temat wielkich hodowców zakończony... :roll:

Agnieszka-Bar
lekko zakręcony
lekko zakręcony
Podziękowania otrzymane: 2 razy

Postautor: Agnieszka-Bar » 2017-11-22, 17:31

Milczenie jest złotem, więc przytyczki przemilczę i Pozdrawiam Wszystkich i życzę miłego dnia. Niepoprawna Agnieszka
Agnieszka

Awatar użytkownika
dzichu
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę

Postautor: dzichu » 2017-11-22, 19:21

Agnieszka-Bar pisze:Milczenie jest złotem, więc przytyczki przemilczę i Pozdrawiam Wszystkich i życzę miłego dnia. Niepoprawna Agnieszka
Bystrzyca.....Bystrzyca.....,no właśnie ,ale czy ta jak w tej reklamie ? :shock: :>

jzajonz

Postautor: jzajonz » 2017-11-22, 19:34

larson pisze:Jakaś odmiana barwna uzyskana i utrwalona skatalogowana, albo jakiś tam inny sukces no z wyjątkiem mistrzostw PKMD. Bo to już wiemy jak i co.
Podobno pół waszego życia to dyskowce więc warto by było jakąś swoją wizytówkę posiadać. Jak większość znanych hodowców. :D

Gdybyś chociaż poszperał w historii to byś się np zapoznał jak wyglądał Red Passion dawniej i dziś. Kiedy go otrzymałem od Ivana Seah kilkanaście lat temu miało w sobie tyle czarnego co u powszechnie występującego Melona. Zauważ, że w tej chwili nie posiada nawet jednej czarnej kropeczki. Chociażby te ryby stały się już moją wizytówką bo to już są zupełnie inne ryby. :!: Mogę je nazwać "Another Red Passion" chacha

Myślisz że były on stale rozmnażane bez innej krwi aby to uzyskać? Moi pseudofani powiedzą że przy okazji spartoliłem ich kształt. Być może tak jest ale z pewnością będę nad tym pracował. Zamiast szczekać pokaż cokolwiek co masz, OK?. Czy ty myślisz że nigdy nic nie krzyżowałem w konkretnym celu? Nawet teraz mam takie ryby i wiem co dalej trzeba zrobić. Hybryd nie robi się bez powodu. Teraz mam dużo czasu więc mogę się w to bawić.

Żaden ze mnie wielki hodowca aby swoje nazwy rybom nadawać. Jestem jak większość jedynie fanem tych ryb.Ty o ogóle wiesz ilu lat powtarzalności pokoleń potrzeba aby nazwać daną odmianę jako utrwaloną i żeby była rozpoznawalna?
Nie miałem nawet na to szansy bo w międzyczasie miałem też kilka przerw w ogóle nie mając ryb. Praca nie pozwalała mi na siedzenie w jednym miejscu więc jak to można zrobić, może korespondencyjnie?

PS; zapomniałem że mam nie gadać z anonimem.
'

Wróć do „Galeria”