lwica79 - akwarium dekoracyjne z paletkami

Galerie użytkowników

Moderator: Coari

lwica79
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę
Podziękowania otrzymane: 1 raz

Re: lwica79 - akwarium dekoracyjne z paletkami

Postautor: lwica79 » 2018-02-19, 21:22

Asiu -Kto ma ładne ryby to ja jestem w stanie znaleźć.. ale powtórzę jeszcze raz- niedostępne dla mnie.. bo po nie nie pojadę, nie ma takiej opcji.

Michał.Ł - tamte pigeonki były z hodowli Discus Marecki - i rzeczywiście to były pierwsze porządne maluchy jakie zakupiłam.. z czego kilka udało mi się ładnie odchować.

Co do cen- dla zainteresowanych.. za pigeony płaciłam 20 zł szt a za rr 30 zł sztuka (Coari, chyba źle Ci podałam.. przepraszam za pomyłkę)

Awatar użytkownika
czarny30
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę
Podziękował: 7 razy

Postautor: czarny30 » 2018-02-19, 21:27

cenzura bosak wez sie w koncu ogarnij z tymi padlami

Awatar użytkownika
Dun
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 1 raz

Postautor: Dun » 2018-02-19, 22:24

Bosak umiesz sie jednak zareklamować....

Awatar użytkownika
bodzio 1
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 5 razy
Podziękowania otrzymane: 31 razy

Postautor: bodzio 1 » 2018-02-19, 23:27

lwica79 pisze:wysyłka była pocztą- stąd problemy. Próbowałam kupić z innego źródła , ale w grę wchodził tylko blabla do mojej miejscowości ..a i to połączeń brak. Jeśli ktoś jeszcze wysyłki robi kurierem , lub pocztą , w mrozy i daje gwarancje na zwrot kosztów w razie kłopotów, oraz wysyła maluszki (bo tylko takie mnie interesują) sortu A to chętnie się dowiem.. piszcie..

ps. odmiana też nie była bez zaczenia- RR ciężko dostać.. a pigeonki miały być przy okazji. Tylko tu znów błąd Marcina bo mówiłam z miejsca, że chcę rybki po konkretnych parach - i jedną z nich miała być para Tigerów (info telefoniczne)- natomiast jak już dostałam fotki to okazało się, że to klasyczne pigeony (Blod- czy jakoś tak) , ale już byłam za bardzo nakręcona na RR więc uznałam, że te też wezmę.

pocztą żywych zwierząt się nie wysyła raz że to jest zabronione a dwa nie chcesz wiedzieć jak się z paczkami obchodzą , w taką pogodę to nawet roślin bym nie wysłał kurierem a co dopiero żywe zwierzęta
zobacz te ryby spędziły w workach kilkanaście godzin , temperatura w dzień transportu była upalna , zdjęcie zrobione po otwarciu pokrywy boxsa , następne jak napełniłem akwa po stopniowym wyrównaniu parametrów wody
o cenie nie będę mówił, ale za takie pieniądze jak wydałaś to tych ryb miała byś problem pomieścić w tym akwa
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wróciło jak bumerang po 25 latach
Pozdrawiam
viewtopic.php?t=5727

smith
nowicjusz
Podziękował: 9 razy

Postautor: smith » 2018-02-19, 23:58

Dun pisze:Bosak umiesz sie jednak zareklamować....

Cicho siedzi bo zamówienia po reklamie są nie do ogarnięcia :) Kurierzy w kolejce stoją.

Awatar użytkownika
Mapet
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękowania otrzymane: 4 razy

Postautor: Mapet » 2018-02-20, 03:15

"Marcin T z Muszyny, pseudonim Bosak" - jak z kto kolwiek widział , ktokolwiek wie. ;) Dobre ale prawdziwe , bo za sprzedaż takich ryb powinni ścigać.

lwica79 pisze: Trochę tylko stosunek jakość - cena nie koniecznie się zgadza, ale cóż.. zobaczymy co z tego wyrośnie.. w moich - niełatwych warunkach.

U Bosaka to się bardzo rzadko zdarza, prawdziwy hodowca by czegoś takiego od siebie nie wypuścił, a pseuo hodowca na tym zarobi i za wygląd ryb obarczy cały świat... i na pewno nie będzie miał jaj, żeby Ci zwrócić za te ryby kasy (nawet jak byś o to nie pytała, moim zdaniem powinien).
Szacunek za optymizm, że z nich coś wyrośnie. Fajna jest ta mała torpeda z tą białą"firanką" prędkości z tyłka...

Bosak jak zawsze trzymasz poziom... szkoda tylko że na równi z lakierem na parkiecie. "Rispekt" :roll:
"Pośpiech w akwarystyce jest wskazany tylko podczas zbierania wody z podłogi."

Tuterosso
lekko zakręcony
lekko zakręcony

Postautor: Tuterosso » 2018-02-20, 14:57

Ktoś mi kiedyś powiedział, że z Muszyny to tylko woda jest dobra:)

Awatar użytkownika
Bill3
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękowania otrzymane: 11 razy

Postautor: Bill3 » 2018-02-20, 19:02

Przykro patrzeć, że ten miszcz dalej w Polskę taki śmietnik wysyła...

Jeszcze ta wysyłka...dramat. Widać że Bosak trzyma poziom. :/

Za darmo bym Ci moje checkenboardy wysłał gdybym wiedział że się skusisz na strażaka...

Awatar użytkownika
Bill3
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: Bill3 » 2018-02-20, 19:41

Przykro patrzeć, że ten miszcz dalej w Polskę taki śmietnik wysyła...

Jeszcze ta wysyłka...dramat. Widać że Bosak trzyma poziom. :/
Pocztą Polską to się kartkę na Boże Narodzenie wysyła a nie żywe ryby!!!
Nie hodowca, nie pasjonat a zwykly cenzura! Jeszcze w zimie na drugi koniec Polski...
Gratulacje!

Za darmo bym Ci moje checkenboardy wysłał gdybym wiedział że się skusisz na strażaka...

lwica79
zakręcony ponad normę
zakręcony ponad normę

Postautor: lwica79 » 2018-02-20, 19:45

Bill3 nie miałam wyboru.. sprawdzałam połączenia blabla, ale próżno było szukać.. na dodatek chciałam maluszki, a różnica między ceną jaką zakładałeś od hodowcy, którego polecałeś okazała się spora.. no więc przy 20 sztukach już nie było by mnie stać. I tak to się kończy :/ ... a raczej nie kończy, bo rybki wyrosną na znośne, zobaczycie ;) .

Heres
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: Heres » 2018-02-20, 19:59

Odpad :shock:

Neuro77
nowicjusz
Podziękował: 1 raz

Postautor: Neuro77 » 2018-02-20, 23:42

Ja cenzura, bo inaczej się nie da tego ująć. Mam niewielkie doświadczenie z tymi rybami ale nawet laik zauważy, że to tragedia. Nie znam człowieka, ale powinien płacić alimenty na te ryby.

Trzymam kciuki Pani lwico.

Awatar użytkownika
bosak5
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 2 razy

Postautor: bosak5 » 2018-02-21, 22:02

Nagadali się :) :) :)
Mówiłem jak ryby wyglądają. Miała zdjęcia i filmy oraz kontakt telefoniczny. Wiedziała co bierze.
Nie miała zastrzeżeń co do ryb. Podjęła decyzję mówiąc, że mniejsze ryby mają swoje plusy.... Więc po co tworzycie gówno burzę? Afery dawno nie było??? To każdy coś chce pokazać udowodnić jaki to on mądry nie jest i ile potrafi krytykować...
Co do tych pigeonów to jeszcze lepiej bo ta para to daje nawet checkeboardy tak to z pigeonem już bywa ma słabe niestabilne geny.
Co do wysyłki to w ładną pogodę i temp + 20 to sobie tam daruj- to każdy potrafi.
Wyślij na minus 20 z gwarancją że dotrą całe do 48 godzin to możesz się odezwać że potrafisz.

Jakość zależy od ceny. A wasze gadanie jest zbyteczne bo nic nie wnosicie wszyscy po koleii. Nikt z was u mnie nie był i nie przyjedzie bo macie do mnie za daleko. Jak cena za rybę jest 45-50 zł po drugiej selekcji 7-8 cm to wszyscy płaczą a co tak drogo...Nie stać to gitary nie zawracać i odkładać a nie beceć i żalić się jakie to ryby i poddawać je krytyce i ocenie----> rok do skarbonki by mieć na rybę i po temacie \. Nie mówię o rybach dorosłych po 300zł. Celowo nie wrzucam żadnych zdjęć par bo mnie to nie rajcuje i nie dam się też sprowokować.
Była u mnie niedawno osoba z forum DF znana, lubiana, i mówiła, że kilka ryb na wystawę i pytała czemu nie jeżdżę z nimi.

Ponadto, hodowca nierobiący odkładu na tarło za 2 lata to nie hodowca.
Nie nauczycie się nigdy, że najlepsze ryby zostają do dalszej pracy.

A poza tym nie mam o czym rozmawiać z gościnami, którzy mądrują mając 1 zbiornik czy nawet 5 i uznają się za fachowców od paletek.
A Ty Asiu i inni jak wam ciśnienie skacze w sprawie uzgodnień i zakupu do którego kupujący nie wnosi uwag to proponuję wziąć sobie na wstrzymanie i nie wpierdzielać się między wódkę a zakąskę.
PALETKI SĄ CUDEM NATURY
640l dekoracyjne
3100l łącznie hodowlane

Awatar użytkownika
Bill3
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: Bill3 » 2018-02-22, 00:52

bosak5 pisze:Co do wysyłki to w ładną pogodę i temp + 20 to sobie tam daruj- to każdy potrafi.
Wyślij na minus 20 z gwarancją że dotrą całe do 48 godzin to możesz się odezwać że potrafisz.

Jakość zależy od ceny.

Odniose się jedynie to tego co wyżej. Kwintesencja tego jakiego pokroju "hodofcom" jesteś.. Jeszcze jesteś dumny że narażasz żywe stworzenia na skrajne wychłodzenie, permanentny stres i zatrucie...

Doniczkowców bym przy -5 nikomu nie wysłał a co dopiero ryb na kilkadziesiąt h.... To jest brak odpowiedzialności i Twoja głupota.

I nie pieprz śmieci o jakości bo jej nigdy u Ciebie nie było...

Jak zwykle czarne jest białe i widziały gały co brały...
Trafił się klient który to kupi i heja...jest okazja trochę przewietrzyć śmietnik...H** z rybami ważne że pare zł wpadnie...
Ok, pchaj to na giełdzie po 10zl albo do zoologów jako sort B ale do cholery nie forumowiczom i pasjonatom!!!
Trochę kompromitacja taki syf ludziom wysyłać ale w sumie zawsze byłeś z tego znany...żadne zaskoczenie.

Awatar użytkownika
Mapet
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: Mapet » 2018-02-22, 01:08

Bosak pseudo hodowczyno z Muszyny...
Jesteś tak pusty jak balon w środku, byś szanował i uważał za słuszne to co robisz to byś bubli nie wypuszczał od siebie.
By ktoś wziął to byś sprzedawał nawet te co do góry płetwami pływają.
bosak5 pisze:Nie miała zastrzeżeń co do ryb.

Na filmiku właśnie to słychać... :)

Przypomnij sobie jak płakałeś jak Adaś Ci buble wysłał (a jeżei dobrze pamiętam wysłał Ci lepsze jak to co tu widzimy), jesteś taki drugi Adaś tylko że jemu to Ty nawet o pięt nie dorastasz, bo on czasami sprzedaje ładne ryby w przeciwieństwie do Ciebie.

bosak5 pisze:Jakość zależy od ceny. A wasze gadanie jest zbyteczne bo nic nie wnosicie wszyscy po koleii.

Jakość jak jakość ale to jest odpad nie jakość. Masz jakieś inne normy jakośći?
Zademonstruj nam zdjęciami, jak dla Ciebie wygląda ryba klasyfikowna jako dopad, jaką zostawiasz sobie, I klasa, II klasa...

bosak5 pisze:Nie nauczycie się nigdy, że najlepsze ryby zostają do dalszej pracy.

Aż boję się zapytać jakie to są lepsze od tych , jak którąś z tych podobno miałeś zostawić sobie ale "okazałeś" się wielkoduszny i odsprzedałeś ją jej...

bosak5 pisze:A poza tym nie mam o czym rozmawiać z gościnami, którzy mądrują mając 1 zbiornik czy nawet 5 i uznają się za fachowców od paletek.

Haha...leżę.. Ty myślisz że nasrałeś sobie w domu baniaków i jesteś znawca? To jaki jesteś znawca pokazuje jakość ryb jakie sprzedajesz. :)

bosak5 pisze:Wyślij na minus 20 z gwarancją że dotrą całe do 48 godzin to możesz się odezwać że potrafisz.

Do mnie zawsze ryby tak przychodzą i to dzikie i jakoś nic im nie jest, nie potrafisz, to się za to nie bierz. Ale tak rozumiem... wkłąd grzewczy, box kosztuje a ten koszt to już Ty byś musiał ponieść... Próbowałeś kiedyś szkłem tyłek podetrzeć? Znając Twoje podejście to pewnie tak.

bosak5 pisze:Jakość zależy od ceny. A wasze gadanie jest zbyteczne bo nic nie wnosicie wszyscy po koleii.

Ty za to wniosłeś, kolejne pokolenie badziewia do świata akwarystyki.

Nie poniżaj się już... Nie znajdziesz żadnych argumentów na oboronę tego chłamu który wciskasz ludziom.
Powiedz mi tak szczerz po co sprzedajesz takie coś, przecież na to jak się człowiek patrzy to oczy bolą i aż żal tych ryb (piszę ryb bo ani dyskowcami ani paletkami tego nazwać nie można).

Bosak lubisz to robić? Chcesz to robić? To zacznij to robić porządnie!
Jak dalej masz tak na odpierdziel to zajmij się hodowlą gupików, chociaż nie, chciał bym przeprosić hodowców gupików, bo i tam można nieźle ryby spartolić. Jak widać Ty potrafisz...
"Pośpiech w akwarystyce jest wskazany tylko podczas zbierania wody z podłogi."

Wróć do „Galeria”