Koncepcja budowy regału na całej ścianie

Moderatorzy: Coari, toommaszeek

jurasiga

Postautor: jurasiga » 2016-07-12, 19:38

Nigdy tego nie zrobisz bo nie umiesz tego potwierdzić a mówić to każdy potrafi co by na jego zysk było

Ps . Marcin proszę cię nie pisz więcej takich głupot , kilka osób już się wypowiedziało na ten temat co Ty wyprawiasz i oszczędź sobie wstydu

Awatar użytkownika
bosak5
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 2 razy
Podziękowania otrzymane: 2 razy

Postautor: bosak5 » 2016-07-12, 20:12

jurasiga pisze:Ps . Marcin proszę cię nie pisz więcej takich głupot , kilka osób już się wypowiedziało na ten temat co Ty wyprawiasz i oszczędź sobie wstydu

fakty nie głupoty, a za innych to się adwokat wypowiada- na pewno nie TY a wstyd to będziesz miał Ty jak je wymnożę i wyjdą repliki starych. Więc skończ głupio pisać. Zacznij te Twoje okazy mnożyć i zamieszczaj zdjęcia z opisami będziemy wszyscy śledzić bacznie jak to Ty Jurasiga stary wyjadacz osiągasz ryby na olimpiadę. Melduj na bieżąco ile wad skrzeli w % się utrwaliło. Przecież to nie trudne- proporcje sobie ułożysz i będziesz przeliczał.
PALETKI SĄ CUDEM NATURY
640l dekoracyjne
3100l łącznie hodowlane

jurasiga

Postautor: jurasiga » 2016-07-12, 20:31

Ty na prawdę jesteś tępy człowieku :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
bosak5
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: bosak5 » 2016-07-12, 21:31

Ty na prawdę jesteś tępy człowieku :mrgreen: :mrgreen:

a Ty: nadęty marudzący bufon- czekam na twoje efekty!!! Będę pytał co jakiś czas o Twoje poczynania. Gadałeś że będziesz mnożył to co masz że już szkło szykujesz. Zamień puste słowa w czyn- więc żebyś się nie skompromitował na tle całego forum mądralo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
PALETKI SĄ CUDEM NATURY
640l dekoracyjne
3100l łącznie hodowlane

jurasiga

Postautor: jurasiga » 2016-07-13, 05:02

Pokarz człowieczku gdzie ja tak napisałem .

Ps. Adwokat wypowiada się za kogoś lub broni kogoś , ja nic z tych rzeczy nie robię a wspominam tylko co inni mówią na twój temat
Czytaj forum dokładnie a nie po łebkach to morze kiedyś zostaniesz kimś , jak na razie jesteś chłopczykiem któremu się rybki rozmnożyły , i lata po wsi i się tym chwali .

.

jurasiga

Postautor: jurasiga » 2016-07-13, 05:05

A i jeszcze jedno . Jak piszesz o powtarzalności to proszę wytłumacz wszystkim ile razy tobie się to powtórzyło że śmiesz twierdzić że masz powtarzalność

Awatar użytkownika
Coari
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 12 razy
Podziękowania otrzymane: 23 razy

Postautor: Coari » 2016-07-15, 16:42

Bradzo ładne ryby.

@jurasiga - jesteś chłopie chory psychicznie
nie fatyguj sie aby mi odpisywac bo i tak nie widzę twoich postów, dodałem ciebie do listy ignorowanych uzytkowników, bardzo pomocna funkcja

http://www.discusforum.pl/ignore.php

wystarczy tam wpisać nazwe uzytkownika i dodac go do listy ignorowanych:)

jurasiga

Postautor: jurasiga » 2016-07-15, 23:47

Bosak Ty odpowiedz na me pytania a nie dziecko którego nie znasz i stawiasz mu piwa

Awatar użytkownika
bosak5
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: bosak5 » 2016-07-16, 15:06

jurasiga pisze:Bosak Ty odpowiedz na me pytania a nie dziecko którego nie znasz i stawiasz mu piwa

jurasiga pisze:jak na razie jesteś chłopczykiem któremu się rybki rozmnożyły , i lata po wsi i się tym chwali .

jestem chłopczykiem dla ciebie więc rozmawiać nie mamy o czym.
PALETKI SĄ CUDEM NATURY
640l dekoracyjne
3100l łącznie hodowlane

jurasiga

Postautor: jurasiga » 2016-07-16, 15:29

Ostatnio czepiłeś się kogoś za wiek i takie tam w niku tak ? A teraz z podobnym nikiem komuś stawiasz piwa tak ?
Nie chcesz odpowiadać bo nie masz nic na potwierdzenie swych działań i nie umiesz nic powiedzieć w tym temacie . Dobra spoko już wszyscy wiedzą co i jak , już cię nie mecze . Tylko prośba taka , czytaj tematy dokładnie 😉

Awatar użytkownika
bosak5
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: bosak5 » 2016-09-26, 21:34

jurasiga pisze:Nigdy tego nie zrobisz bo nie umiesz tego potwierdzić a mówić to każdy potrafi co by na jego zysk było

Ps . Marcin proszę cię nie pisz więcej takich głupot , kilka osób już się wypowiedziało na ten temat co Ty wyprawiasz i oszczędź sobie wstydu

kto miał rację i kiedy to chyba wszystko jasne.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
PALETKI SĄ CUDEM NATURY
640l dekoracyjne
3100l łącznie hodowlane

jurasiga

Postautor: jurasiga » 2016-09-26, 21:41

No i co to ma być takie dziobate ?? bo jakoś krążków to nie przypomina , a no i te wcięcia pod łbem (gardło ) co to niby u mnie są mega . hahahahah mówiłem jeśli coś komuś wytykasz to pokarz lepsze a ty no masakra człowieku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
bosak5
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: bosak5 » 2016-09-26, 22:00

jurasiga pisze:No i co to ma być takie dziobate ?? bo jakoś krążków to nie przypomina

bo mają szczęki rozwarte wszystkie akurat. Poczekaj poczekaj z nich dopiero będę szedł dalej czyli 4 pokolenie da co trzeba lub piąte.

Zrób to z tego co poniżej to pogadamy wtedy :mrgreen:

pigeon i snake skin
PALETKI SĄ CUDEM NATURY
640l dekoracyjne
3100l łącznie hodowlane

Awatar użytkownika
bosak5
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony

Postautor: bosak5 » 2016-09-26, 22:03

widzę że na forum już mało kto edytuje posty więc może nie ma takiej konieczności niech zegary się kręcą.
PALETKI SĄ CUDEM NATURY
640l dekoracyjne
3100l łącznie hodowlane

jurasiga

Postautor: jurasiga » 2016-09-26, 22:07

bosak5 pisze: Poczekaj poczekaj z nich dopiero będę szedł dalej czyli 4 pokolenie da co trzeba lub piąte.

Skoro to jest 3 pokolenie to od jak dawna Ty je mnożysz ?
Skoro te ze zdjęć to prapszodki tak ? to ich młode to pierwsze pokolenie tak ? pierwszego pokolenia młode uzyskałeś po jakimś roku tak ? , czyli drugie pokolenie miałeś po około kolejnego roku gdzie 3 pokolenie to też około rok więc wychodzi jakieś 3 lata plus minus . więc jak ja liczę dobrze czy źle ?

Wróć do „Zrób to sam”