krasnorosty - femanga algen stop - uzupełnienia

Moderator: Coari

Awatar użytkownika
Pawel M
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 3 razy
Podziękowania otrzymane: 16 razy

krasnorosty - femanga algen stop - uzupełnienia

Postautor: Pawel M » 2015-07-10, 22:35

Witam

Chciałem szanowne grono przestrzec przed kupowaniem uzupełnień femanga algen stop.
Walczę z krasnorostami już chwilę i jakiś czas temu stwierdziłem że zakupię na allegro femangę - znalazłem rozlewane ponoć z dużych baniek i zakupiłem takowe 500 ml. Przyszło w ładnej plastykowej buteleczce z wydrukowaną etykietą zastępczą więc ok ale....... nic nie zadziałało, krasnale rosły jak wcześniej.

W międzyczasie Adam doradził by kupić easy carbo i symfonię złota więc zamówiłem i zacząłem podawać, w podłoże włożyłem jeszcze kulki JBL i roślinki ładnie zaczęły odbijać nowe pędy choć na starych pędach i korzeniach krasnale miały się świetnie.

Dlatego zakupiłem jeszcze 500 ml femangi ale w oryginalnym opakowaniu i zonk - leję a to ma kolor hmm jagody a to zastępcze było ledwo różowe. Wychodzi więc że to zastępcze ktoś już wcześniej ładnie rozcieńczył. Odciąłem stare pędy roślin i wyszorowałem korzenie z wymoczeniem ich w perhydrolu - na razie jest ok, krasnale jeszcze są ale niewiele i łatwo je usunąć. Femanga zaczęła działać :mrgreen:

Dlatego ten temat - jak macie kupić taki preparat to tylko ORYGINAŁ nie bawcie się w tańsze niby uzupełnienia ;)

jotpe
maksymalnie zakręcony
maksymalnie zakręcony

Postautor: jotpe » 2015-08-28, 19:56

Paweł, przegrywam walkę z krasnorostami i myślałem zastosować ten preparat, jak twoje ryby to znosiły?
Pozdrawiam Kuba

Awatar użytkownika
Pawel M
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 3 razy
Podziękowania otrzymane: 16 razy

Postautor: Pawel M » 2015-08-28, 20:06

kup oryginał i lej śmiało - lałem o 50 % więcej niż zalecana dawka
ryby nawet nie zauważyły - krasnali póki co nie widać za wiele

tylko nie kupuj odlewek z dużych opakowań - oni to rozcieńczają chyba
450 l + 160l + 120l

+ kilka kostek :)

maniek1975
lekko zakręcony
lekko zakręcony

Postautor: maniek1975 » 2015-10-28, 22:30

Mam lotosy czy nie padną od tego środka ? (mam krasnorosty)

Wróć do „Glony”