Ocena kupionych ryb

Forum o paletkach, dyskowcach. Ogólne dyskusje o paletkch i ich hodowli w akwariach.

Moderator: Coari

Rogas315
lekko zakręcony
lekko zakręcony

Re: Ocena kupionych ryb

Postautor: Rogas315 » 2019-04-11, 08:30

Pawel M pisze:5. kończę dyskusję w tym temacie bo idzie w złym kierunku ;)

powodzenia w imiennym obrzucaniu błotem - tylko zastanówcie się czy warto kogoś tak oczerniać nie znając jego wersji zdarzeń
i uważajcie bo na to są paragrafy :/

Nie jest tutaj celem kogokolwiek obrzucać błotem tylko jak rozwiązać problem zakupu ryb na odległość aby obie strony były zadowolone. Sam napisałeś że za 35zł otrzymałem to za co zapłaciłem więc to raczej reklama ;) Ja zdjęcia ryb wrzuciłem bo bardzo podobają mi się dyskowce i chciałem wejść na wyższy poziom :) w ich hodowli a nie byłem pewny czy pchać się z nimi dalej czy szukać innych ryb. Tylko jak to zrobić aby znów nie otrzymać ryb które mi nie odpowiadają a nie trzeba będzie po nie osobiście jechać 300km. Piszesz że zrobienie zdjęcia młodych to problem to popatrz tutaj:
viewtopic.php?f=28&t=11329&start=30 jakoś można ;)

Awatar użytkownika
Coari
nieuleczalnie zakręcony
nieuleczalnie zakręcony
Podziękował: 13 razy
Podziękowania otrzymane: 34 razy

Postautor: Coari » 2019-04-11, 12:33

Po prostu zadaj zdjec i nie kupuj od tych co nie wysla fotek.

rafal11
niebezpiecznie zakręcony
niebezpiecznie zakręcony

Postautor: rafal11 » 2019-04-11, 18:26

Coari pisze:Po prostu zadaj zdjec i nie kupuj od tych co nie wysla fotek.

Popieram wtedy masz czarne na bialym zdjecia + sms lub e-maile ja tam nigdy nie mialem z tym problemu nawet 2 tyg. temu przyszly nowe paletki i takie jakie byly uzgodnione ze sprzedawca + jedna dodatkowo za jakis czas wrzuce je do galerii na forum :D :D
Ja cale szczescie mam juz paru zaufanych sprzedawcow wiec juz nie musze sie martwic ze dostane odpad

Pawel M pisze:5. kończę dyskusję w tym temacie bo idzie w złym kierunku ;)

powodzenia w imiennym obrzucaniu błotem - tylko zastanówcie się czy warto kogoś tak oczerniać nie znając jego wersji zdarzeń
i uważajcie bo na to są paragrafy :/

Tu tylko prowadzimy luzna rozmowe (po to jest FORUM ) masz racje ze nie znamy wersji sprzedajacego. :!: :!:
Dyskowce

Wróć do „Dyskowce”